SERWISOWANIE NART Z JACKIEM ANTONIKIEM

SERWISOWANIE NART Z JACKIEM ANTONIKIEM

Narciarstwo tak jak każda inna branża nieustannie się rozwija. Technologie, tworzywa oraz proces produkcji z roku na rok są coraz bardziej zaawansowane. Zmieniają się narty oraz deski snowboardowe dlatego też zmienia się proces ich serwisowania.

Ski24.pl wraz z Nartomaniak.pl oraz Remsport stworzyliśmy wydarzenie nie tylko dla fachowców z branży ale dla wszystkich narciarzy, którzy samodzielnie serwisują swoje deski. W nowej siedzibie biura SKI24.pl odbyło się szkolenie z profesjonalnego serwisowania nart z Jackiem Antonikiem. Krok po kroku przedstawione zostały etapy prawidłowego serwisu, czyli naprawa narty, oczyszczenie ślizgu, ostrzenie oraz smarowanie nart. Przedstawione zostały również jedne z bardziej popularnych rodzajów smarów i wosków, zarówno tych stosowanych na zimno jak i tych rozprowadzanych za pomocą żelazka. Jacek Antonik zaprezentował szereg narzędzi, których używa podczas pracy oraz takich, które przydadzą się w profesjonalnych serwisach. Szkolenie przebiegło w luźnej atmosferze, a uczestnicy mogli sami spróbować swoich sił w użytkowaniu profesjonalnych narzędzi pod okiem fachowca oraz pytać o wszystkie szczegóły.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

serwisowanie nart z jackiem antonikiem serwisowanie nart z jackiem antonikiem 

serwisowanie nart z jackiem antonikiem serwisowanie nart z jackiem antonikiem 


serwisowanie nart z jackiem antonikiem serwisowanie nart z jackiem antonikiem

Wiele ciekawych artykułów na temat serwisowania sprzętu narciarskiego znajdziecie na blogu Jacka Antonika PORADY SERWISOWE

serwisowanie nart z jackiem antonikiem serwisowanie nart z jackiem antonikiem serwis nart

Na szkoleniu z serwisowania nart zaprezentowała się również firma SKI ARENA WROCŁAW. Niewiele osób wie, że tworzy się nowe miejsce na mapie Wrocławia dla miłośników narciarstwa! Już wkrótce więcej informacji!

ski arena wrocław

Napisz odpowiedź