RANKING NAJLEPSZYCH NART ALLROUND

RANKING NAJLEPSZYCH NART ALLROUND

Narciarstwo to dyscyplina sportowa, w której właściwie dobrany sprzęt stanowi jeden z ważniejszych elementów w przygotowaniach do jazdy. Jego prawidłowy dobór zapewnia bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko kontuzji ale przede wszystkim umożliwia komfortową i przyjemną jazdę. Narty z grupy allround mają szerokie grono zwolenników. Wybierają je zarówno początkujący, średnio zaawansowani narciarze ale również eksperci.

Narty gotowe na wszystko! Taki właśnie jest sprzęt narciarski z grupy allround! Jazda po świeżo wyratrakowanej trasie, zabawa w głębokim puchu, czy schyłek dnia i oblodzony stok - żaden problem! Narty Allround z roku na rok są udoskonalane, dzięki czemu są naszpikowane technologiami. Dobre trzymanie krawędzi w skręcie, stabilność oraz łatwe prowadzenie sprawia, że jest to najbardziej popularna grupa nart.

Jeśli poszukujesz wszechstronnych nart gotowych na każde wyzwanie sprawdź nasz ranking 5 najlepszych nart allround!

NARTY NORDICA GT 74 S

Wszechstronna propozycja dla średnio zaawansowanych narciarzy, którzy poszukują narty stabilnej ale i łatwiej w prowadzeniu. Nordica GT świetnie sprawdzi się na przygotowanym i równym stoku ale nie będzie miała żadnego problemu z przejazdem po nierównościach i miękkim śniegu. Dzięki mocnemu taliowaniu narta Nordica GT 74 s jest niezwykle skrętna i łatwa w prowadzeniu, dzięki czemu to odpowiedni sprzęt zarówno dla kobiet i mężczyzn. Narty Nordica GT 74 S są oparte na drewnianym rdzeniu,który sprawia, że sprzęt jest wytrzymały, sprężysty i lepiej przekazuje energię na krawędzie. Narty Nordica posiadają chropowatą powierzchnię laminatu, dzięki czemu są bardziej odporne na zarysowania i uszkodzenia.

     Narty zjazdowe Nordica GT 74sNarty zjazdowe Nordica GT 74s

Szczegółowy opis nart NORDICA GT 74 S

NARTY VOLKL RTM 7.4

RTM – Ride The Mountain, od kilku sezonów jest to bestseller w ofercie Volkl. Narty RTM dedykowane są średnio zaawansowanym narciarzom i narciarkom, którzy szukają kompromisu pomiędzy precyzją ruchów a komfortem użytkowania. Poszerzona talia i Tip Rocker na dziobie pozwala na łatwość prowadzenia nart po świeżym śniegu oraz inicjacji skrętów. RTM’y są niezwykle stabilne na muldach i rozjeżdżonej trasie. Narty Volkl RTM 7.4 posiadają drewniany rdzeń, dzięki czemu są sztywniejsze i bardziej sprężyste. Przekłada się oto bezpośrednio na dynamikę jazdy i zachowanie nart podczas większych prędkości. Narty Volkl RTM 7.4 posiadają chropowatą powierzchnię laminatu, dzięki czemu są odporniejsze na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Narty Volkl RTM 7.4 + Marker FDT TP 10     Narty Volkl RTM 7.6 + Marker 10.0 FDT

Szczegółowy opis nart VOLKL RTM 7.4

NARTY VOLKL RTM 7.6

Poszerzona wersja nart Volkl RTM 7.4. - czyli jeszcze lepsza stabilność w niesprzyjających warunkach śniegowych! Model nie mający sobie równych od kliku sezonów. Idealne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn poszukujących wszechstronnej i uniwersalnej narty. Volkl RTM 7.6 są niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg podkreślają jak komfortowa jest jazda na szerokiej i długiej narcie. Podwyższony dziób ułatwia inicjację skrętów nawet przy niewielkiej prędkości. Drewno w konstrukcji narty usztywnia ją zapewniając stabilność, kontrolę i dynamikę w szybkiej jeździe na krawędziach.

Narty Volkl RTM 7.6 + Marker 10.0 FDT

Szczegółowy opis nart VOLKL RTM 7.6

Narty Volkl RTM 7.6 + Marker 10.0 Fastrak III

Model RTM 7.6 dostępny jest również w outletowej wersji

NARTY ATOMIC VANTAGE X75C

Jest to następca bestsellerowej serii Nomad i Affinity. Stworzone z myślą połączenia dwóch odległych światów narciarstwa – drapieżnego świata race’ingu oraz pięknego a zarazem delikatnego świata skitouringu. Dzięki tej idei powstała narta o sportowym charakterze, zapewniająca moc i precyzyjne prowadzenie połączone z lekkością i łatwością wejścia w skręt. 10% rocker w połączeniu z klasycznym camberem zapewnia dynamiczne i kontrolowane skręty na przygotowanych trasach. Rdzeń narty Atomic Vantage X75C to połączenie drewna, które zapewnia trwałość i stabilność wraz z lekką pianką Densolite Core, co sprawia, że narta nie jest zbyt ciężka nawet gdy użytkownikiem jest kobieta. Struktura na wierzchniej warstwie narty Atomic Vantage minimalizuje ryzyko przypadkowych zarysowań i uszkodzeń.

Narty Atomic Vantage X75C + Atomic E FT 11

Szczegółowy opis nart ATOMIC VANTAGE X75C

NARTY ATOMIC PERFORMER XT SCANDIUM

Model Atomic Performer to doskonała propozycja dla osób poszukujących wszechstronnego i łatwego w prowadzeniu modelu na przygotowane trasy. Atomic Performer świetnie spisuje się przy większej prędkości i szerokim łuku ale nie traci swoich właściwości skrętnych przy ciaśniejszym skręcie. Maksymalne możliwości nart Atomic Performer można wykorzystać w szybkiej i dynamicznej jeździe. Oblodzony i twardy stok nie stanowią żadnego problemu kiedy na nogach masz narty Atomic Performer! Wysoka precyzja sterowania i wyjątkowa dynamika idealnie wpasują się w wymagania ambitnych narciarzy. Rdzeń zastosowany w narcie to Light Woodcore, który sprawia, że narta jest lekka i sprężysta.

Narty Atomic Performer XT Scandium + Lithium 10

Szczegółowy opis nart ATOMIC VANTAGE X75C

Napisz odpowiedź