- Obniżka
- 350,00 zł - obniżka od ceny katalogowej

Head Advant Edge 65W to damskie buty narciarskie, przeznaczone dla początkujących użytkowniczek. Buty posiadają cztery aluminiowe klamry z mikroregulacją (obracając klamrę wokół własnej osi można zmieniać jej długość), oraz jedną regulowaną zębatkę, która umożliwia zwiększenie szerokości w cholewce o 28mm.
Skorupa Easy Entry Design została wykonana z materiałów o różnych gęstościach Bi-Injecton – miękkie elementy ułatwiają zakładanie buta, natomiast twarde odpowiadają za lepszą kontrole nad nartą.
Model Head Advant Edge 65W został wyposażony w pojedynczą regulację canting’u. Możliwość pochyłu cholewki na prawą bądź lewą strone względem pionowej osi buta.
Buty wewnętrzne są bardzo miękkie i wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają ciepło przez cały dzień na stoku.
Funkcja Double ADJ Profile pozwala na dopasowanie buta dla narciarek z obszerniejszą łydką. Regulowany spojler jest w stanie zwiększyć obwód cholewki buta o 1cm, dzięki przekręceniu dwóch śrub ukrytych pod tylną częścią rzepa.
Dla uzyskania pełnego komfortu zalecamy zamówienie butów o pół rozmiaru większych, niż wynika to z długości stopy odrysowanej i zmierzonej na kartce.
Szerokości butów dla rozmiarów:
24.5 – 98mm
25.5 – 100mm
26.5 – 102mm
Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt narciarski tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich z alpejskiego Pucharu Świata FIS. Do ich teamu Race Head Rebels należą między innymi zawodnicy: Wendy Holdener, Lara Gut-Behrami, Alexis Pinturault, Vincent Kriechmayer, Beat Feuz. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich teamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentem doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.
Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.
Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).
Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.
Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.
Bądź pierwszym, który napisze recenzję !