• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 350,00 zł
Kod produktu: 902-00738

Buty Head GP MYA

HEAD
799,00 zł
449,00 zł Oszczędź 350,00 zł
Rozmiar (cm)
  • 26.0
  • 26.5
Ilość

Head GP Mya o buty przeznaczone dla początkujących i średniozaawansowanych narciarek, które oczekują bezpieczeństwa i uczucia komfortu podczas jazdy na przygotowanym stoku.


Buty posiadają 4 kompozytowe klamry z mikroregulacją, pozwalające na precyzyjne dopasowanie zakresu dopięcia skorupy. Górne 2 klamry, umieszczone na cholewce buta posiadają dodatkową makroregulację, zwiększającą zakres maksymalnego zapięcia buta. Klamry mogą być regulowane bez użycia narzędzi, nawet na stoku bez zdejmowania rękawicy narciarskiej. Odpowiednie ustawienie zapięcia klamr za pośrednictwem regulacji, zapewnia właściwe trzymanie stopy, a tym samym lepszy przekaz siły narciarza na nartę.


W butach Head GP Mya zastosowano podwójny Canting, czyli regulację bocznego nachylenia cholewki do wewnątrz lub na zewnątrz osi buta, umożliwiający bardziej precyzyjne dopasowanie buta do indywidualnej anatomii narciarek. Model Head GP został również wyposażony w technologię Double Adj Profile, która pozwala na regulację górnego obwodu cholewki - wystarczy przekręcić dwie śruby. Jest to szczególnie wygodne dla kobiet, które mają mocniej zbudowane łydki.


Wewnątrz wkładki oraz na języku zamieszczony został kożuszek, obniżający ryzyko marznięcia stóp oraz zwiększa uczucie komfortu wewnątrz buta.


Dla uzyskania pełnego komfortu zaleca się zamówienie butów o pół rozmiaru większych, niż wynika to z długości stopy odrysowanej i zmierzonej na kartce.


Szerokość butów dla rozmiaru 26.5 wynosi 102 mm

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
outlet
Styl Jazdy
allround
Kolor
czarny
Płeć
kobieta
Flex
50
Technologie
podwójny canting
Jednostka
para
Klamry
4 x kompozytowe

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Inne produkty w tej samej kategorii:

Montujemy wiązania

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

Jak dobrać sprzęt?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

Porady specjalistów

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

Natychmiastowa wysyłka

Cały towar prezentowany na stronie znajduje się w naszym magazynie. Składając zamówienie do godziny 13:00 (od poniedziałku do piątku) możesz mieć pewność, że sprzęt zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia.

Czytaj więcej