• Obniżka
  • Oszczędź 150,00 zł
Gogle narciarskie Salomon Trigger z fotochromem
Kod produktu: 952-00463-000

Gogle narciarskie Salomon Trigger z fotochromem

SALOMON
349,00 zł
199,00 zł Oszczędź 150,00 zł
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Sezon: 2019/2020
Płeć: unisex
Gogle na okulary: nie
Fotochrom: tak
Kształt szyby: Cylindryczny
Kategoria Szyby: Fotochrom - zmienna

GOGLE SALOMON TRIGGER PHOTO

Gogle Salomon Trigger Photo to propozycja dla mężczyzna oraz kobiet. Gogle wyposażone są

w szybę fotochromatyczną kategorii S1 – S2 (przepuszczalność światła na poziomie 13 – 48%), dzięki czemu

sprawdzają się w różnych warunkach – od mocnego zachmurzenia po silne duże nasłonecznienie.

.

ELEMENTY KONSTRUKCYJNE

Cylindryczna optyka (płaski kształt szyby) oraz zmniejszona grubość ramki, gwarantują szerokie pole widzenia w płaszczyźnie poziomej.

Gogle Salomon Trigger Photo posiadają szyby pierwszej klasy optycznej, które spełniają Europejski Standard CE EN174:2001).

Soczewki pomagają zapobiegać wszystkim uszkodzeniom oczu spowodowanym przez słońce i generowane przez nie szkodliwe promienie UV.

.

FOTOCHROMATYCZNA SZYBA

Szyba zmienia swoje przyciemnienie w zależności od natężenia promieni słonecznych, które padają na gogle. W warunkach niskiego

światła (mgła) gogle Salomon Trigger Photo rozjaśniają się, z kolei podczas jazdy w słońcu obraz ulega ściemnieniu.

Tego typu gogle zapewniają także lepszy kontrast od standardowych.

.

SYSTEM AIRFLOW

Gogle Salomon Trigger Photo wyposażone są także w system Airflow, który zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i zapobiega parowaniu.

.

ANTI SCRATCH

Zewnętrzna część optyki pokryta jest warstwą Anti Scratch, przez co gogle są bardziej odporne na zarysowania i w dłuższej

perspektywie czasu pozostają w doskonałej kondycji, zapewniając właściwą widoczność.

.

KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKIEM

Pasek z regulacją, zapewnia kompatybilność z różnymi kaskami (szczególnie polecamy ofertę kasków Salomon). Pokryty od wewnątrz

silikonowym printem, pomaga w utrzymaniu gogli we właściwym miejscu – produkt nie przesuwa się i idealnie przylega do płaszczyzny kasku.

.

MATERIAŁOWY WORECZEK

W zestawie z goglami Salomon Trigger Photo znajduje się materiałowy woreczek, który zabezpiecza gole, szczególnie podczas transportu.

.

DOBÓR GOGLI

Gogle Salomon Trigger Photo będą odpowiednie dla osób o średniej i małej wielkości twarzy oraz wielkości nosa.

Jeżeli zastanawiasz się na co jeszcze zwrócić uwagę przy doborze gogli, przejdź do poniższego artykułu:

JAK DOBRAĆ GOGLE?

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Płeć
unisex
Gogle na okulary
nie
Fotochrom
tak
Kształt szyby
Cylindryczny
Kategoria Szyby
Fotochrom - zmienna

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Salomon jest francuskim producentem sprzętu sportowego, w tym sprzętu zimowego – narciarskiego i snowboardowego. Firma została założona w 1947 roku przez Francois'a Salomon'a. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętu oraz akcesoriów wykorzystywanych do sportów zimowych. Od wielu lat Salomon tworzy niezawodny sprzęt narciarski oraz snowboardowy, który jest testowany przez najlepszych zawodników na świecie. Do teamu RACE należą: Klaus Kroell, Davide Simoncelli, Hannes Reichelt, Andreas Matt. Salomon mocno inwestuje również w freestylową scenę, tworząc team freeski (Mike Douglas,Thomas Krief, Henrik Windstedt) oraz snowboardowy (Jed Anderson, Chris Grenier, Louif Paradis, Jamie Nicholls, Bode Merrill, Jenny Jones oraz Kasia Rusin).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej