• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 300,00 zł
Gogle narciarskie Marker PERSPECTIVE+ dodatkowa szyba
Kod produktu: 951-00153-000

Gogle narciarskie z polaryzacją Marker PERSPECTIVE+ dodatkowa szyba

MARKER
699,00 zł
399,00 zł Oszczędź 300,00 zł
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.

Sezon: 2019/2020
Płeć: unisex
Gogle na okulary: nie
Fotochrom: nie
Dodatkowa szyba: Nie
Kształt szyby: Sferyczny
Kategoria Szyby: S3

GOGLE NARCIARSKIE Z POLARYZACJĄ MARKER PERSPECTIVE+ BLUE HD MIRROR

Model gogli narciarskich Marker Perspective+ zapewnia duże pole widzenia oraz lepszy kontrast nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Polaryzacja redukuje zmęczenie oczu oraz eliminuje oślepiające odblaski.

TECHNOLOGIE GOGLI NARCIARSKICH MARKER PERSPECTIVE+ BLUE HD MIRROR

Gogle narciarskie Marker Perspective+ to konstrukcja oparta na ramce SuperFit Frame Design. Wykonana jest z elastycznego materiału, który idealnie dopasowuje się do konturu twarzy i nawet przy ekstremalnym mrozie zachowuje swoje właściwości. Dzięki trójwarstwowej piance XDRY gogle lepiej leżą, a nosek wykonany w profilu V-SPLIT minimalizuje powstawanie ucisku na nosie.

Po wewnętrznej stronie paska znajduje się silikonowa powłoka, która nie pozwala goglom na ślizganie się po powierzchni kasku.

SZYBA W GOGLACH NARCIARSKICH MARKER PERSPECTIVE+ BLUE HD MIRROR

Gogle narciarskie z polaryzacją Marker Perspective+ posiadają podwójną szybę sferyczną DUAL BIONOMIC. Soczewki te dopasowane są do krzywizny ludzkiego oka, sprawiają, ze obiekty, które widzisz są takie jak w rzeczywistości. W przeciwieństwie do tradycyjnych, nieprogresywnych soczewek szkła Marker posiadają technologię Bionomic Curve Lens, która nie zniekształca promieni świetlnych docierających do oczu, dzięki czemu mamy 100 % realny obraz. Twoje oczy będą wypoczęte nawet podczas ostrego słońca. W goglach Marker Perspective+ zastosowano filtr NMT OPTICS, który zapobiega osadzaniu się wody, zabrudzeń i kurzu oraz ułatwia szybkie czyszczenie gogli.

FILTRY I POLARYZACJA W GOGLACH NARCIARSKICH MARKER PERSPECTIVE+ BLUE HD MIRROR

Gogle Marker Perspective+ posiadają idealny zestaw soczewek – bazową S3 oraz dodatkową szybę S1. Bazowa soczewka Blue HD Mirror to szkło polaryzacyjne, które przepuszcza do 12% promieni słonecznych. Soczewka polaryzacyjna zapewnia ostrzejsze widzenie i lepszy kontrast nawet podczas słabych warunków oświetleniowych. Eliminuje niechciane odblaski, redukuje zmęczenie oczu oraz pozwalają na lepszą percepcję kolorów przy jasnym świetle.

Dodatkowa soczewka Clarity Mirror przepuszcza do 68% promieni słonecznych i będzie dobrym wyborem podczas pochmurnych i niekorzystnych warunków pogodowych. W goglach zastosowano filtr UV 400, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC.

SYSTEM WENTYLACJI W GOGLACH NARCIARSKICH MARKER PERSPECTIVE+ BLUE HD MIRROR

Konstrukcja ramki posiada wentylację, która umożliwia przepływ powietrza pomiędzy goglami a kaskiem. Wewnętrzna strona soczewek pozostaje sucha i wolna od pary. System wentylacyjny w kasku Marker Perspective+ jest w pełni zintegrowany z kaskami Marker. Membranowa pianka oraz wentylacja w oprawkach zapobiega nadmiernemu poceniu się i parowaniu gogli.

DOPASOWANIE GOGLI NARCIARSKICH MARKER PERSPECTIVE+ BLUE HD MIRROR

Gogle narciarskie Marker Perspective+ dedykowane są osobom o średniej i dużej wielkości twarzy. Gogle są kompatybilne ze wszystkimi modelami kasków Marker oraz większością kasków innych producentów.

.

Sprawdź inne pozycje gogli narciarskich

.

Jeśli nie wiesz na co zwrócić uwagę przy doborze gogli narciarskich sprawdź nasz poradnik

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Płeć
unisex
Gogle na okulary
nie
Jednostka
sztuka
Fotochrom
nie
Dodatkowa szyba
Nie
Kształt szyby
Sferyczny
Kategoria Szyby
S3

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Marker jest liderem w produkcji wiązań narciarskich, kasków, gogli i kijów narciarskich. Szczególny nacisk Marker kładzie na bezpieczeństwo narciarzy i rozwój technologii. Firma obecna jest na rynku wiązań narciarskich od ponad pięćdziesięciu lat. Najważniejsze dla niej są potrzeby i zadowolenie  konsumentów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej