• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 430,00 zł
Gogle narciarskie Dragon PXV, egzemplarz powystawowy
Kod produktu: 973-00002-000

Gogle narciarskie Dragon PXV, egzemplarz powystawowy

DRAGON
829,00 zł
399,00 zł Oszczędź 430,00 zł
Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Sezon: 2019/2020
Płeć: unisex
Gogle na okulary: nie
Fotochrom: nie
Dodatkowa szyba: Nie
Kształt szyby: Toryczny
Kategoria Szyby: S3

POWYSTAWOWE GOGLE NARCIARSKIE DRAGON PXV

Gogle Dragon PXV to produkt gwarantujący maksymalny komfort widzenia poprzez wykorzystanie soczewek Panotech, które dzięki zakrzywieniu i mocnym cofnięciu linii gogli tworzą dodatkowe pole wizualne i zwiększają widoczność peryferyjną. Model PXV z miejsca zyskał aprobatę klientów, którzy docenili jakość wykonania, bezramkową konstrukcję oraz nowy - toryczny kształ będący premierą w lookbook'u Dragon Alliance.

Produkt powystawowy, może posiadać małe ryski bądź delikatne przebarwienia. Wszelkie defekty widoczne są na zdjęciach produkt - towar objęty jest pełną gwarancją.

Egzemplarz wysyłany jest w opakowaniu zastępczym.

REWOLUCYJNY KSZTAŁT OPTYKI PANOTECH  W MODELU GOGLI NARCIARSKICH DRAGON PXV

Model gogli narciarskich Dragon PXV wyposażony został w soczewki Panotech, które zapewniają niespotykane dotąd możliwości widzenia peryferyjnego.To rewolucyjny, toryczny kształt soczewek korzystający z największych atutów soczewek znanych do tej pory tak cylindrycznych, jak i sferycznych sprawia, że gogle z szybami w technologii Panotech gwarantują doskonałą widoczność i są przyszłością rynku gogli sportowych.

TECHNOLOGIA LUMALENS W GOGLACH DRAGON

Gogle Dragon PXV korzystają z optyki wykonanej w technologii Lumalens, która stosowana jest jedynie w produktach marki Dragon. Dzięki niej optyka szkieł charakteryzuje się niesamowicie wysoką jakością dopasowaną do różnych warunków oświetlenia. Optymalizacja widoku dzięki Lumalens sprawia, ze kolory stają się znacznie żywsze, poprawia się znacznie kontrast widzenia oraz głębia obrazu.

FILTRY W GOGLACH DRAGON PXV

Gogle marki Dragon posiadają filtr UV, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC.

AMORED VENTING W GOGLACH DRAGON PXV

System wentylacyjny zintegrowany z modelem PXV w warunkach zwiększonej wilgotności zabezpiecza przed parowaniem i gwarantuje swobodny przepływ powietrza.

WORECZEK DO PRZECHOWYWANIA GOGLI NARCIARSKICH

Gogle posiadają ochronny woreczek, w którym 

możemy przewozić gogle bez obaw o ich zarysowanie. Woreczek z mikrofibry może być używany również do pielęgnacji i czyszczenia szkieł w goglach.

.

Sprawdź inne GOGLE NARCIARSKIE

.

Przeczytaj nasz artykuł JAK DOBRAĆ GOGLE 

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Płeć
unisex
Gogle na okulary
nie
Jednostka
sztuka
Fotochrom
nie
Dodatkowa szyba
Nie
Kształt szyby
Toryczny
Kategoria Szyby
S3

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.


Dragon to marka, która od lat ugruntowała sobie pozycję na arenach sportowych, w których głównym zadanie jest ochrona wzroku. Od lifestyle'u, surfingu, motocrossu aż na snowboardzie kończąc. Produkty tej marki skierowane są do osób, które prowadzą związany ze sportem, aktywny styl życia i którzy poszukują w ubraniach jakości, stylu oraz, a może przede wszystkim, funkcjonalności. Misja ta do dnia dzisiejszego jest główna siłą napędową firmy Dragon i w ogromnej mierze przyczyniła się ona do jej sukcesu. Obecnie Dragon to jeden z wiodących producentów gogli snowboardowych a obecność w team'ie takich riderów jak Gigi Ruf czy Danny Davis jest najlepszą rekomendacją.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej