• Obniżka
  • Oszczędź 110,00 zł
Kask narciarski Head TREX
Kod produktu: 950-00296

Kask narciarski Head TREX

HEAD
299,00 zł
189,00 zł Oszczędź 110,00 zł
Rozmiar
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Styl Jazdy: allround
Sezon: 2017/2018
Płeć: unisex
Technologie: Hardshell Technology
Obwód wewnętrzny kasku: XS/S (52-55 cm)

KASK NARCIARSKI HEAD TREX

Kask narciarski Head Trex to doskonała ochrona głowy amatorów białego szaleństwa. Maksymalne bezpieczeństwo zapewnia technologia ABS Hardshell, a nowa konstrukcja Cantilever zabezpiecza przed niewygoda i punktami ucisku wynikającymi z nierównomiernego rozłożenia materiału.

ELEMENTY KONSTRUKCYJNE W KASKU HEAD TREX

HARDSHELL TECHNOLOGY

Model Head Trex został wykonany w technologii Hardshell. Kaski wykonane w tej technologii oprócz wyściółki i systemu dopasowania rozmiaru składają się zasadniczo z dwóch warstw.

Zewnętrznej twardej skorupy ABS i znajdującej się pod nią pianki EPP, zadaniem skorupy jest przyjęcie uderzenia i rozprowadzenie jego energii na całą powierzchnię pianki, która pochłania impet. Technologia ta jest niezrównana pod względem ochrony przed urazami i trwałości kasku, dlatego stosuje się ją przy produkcji kasków z serii race.

WEWNĘTRZNA CZAPECZKA – CANTILEVER

Wnętrze kasku zostało wykonane w nowej konstrukcji wyściółki Cantilever, która zabezpiecza przed niewygodą i punktami ucisku wynikajacymi z nierównomiernego rozłozenia materiału podczas regulacji dopasowania. Miękki mikropolar z którego zrobiona jest czapeczka wewnętrzna idealnie dopasowuje się do profilu głowy i zapobiega dostawaniu się do środka niepożądanego zimnego powietrza.

WENTYLACJA TERMICZNA

Thermal Ventilation - wentylacja termiczna, która odprowadza ciepłe i wilgotne powietrze od głowy na zewnątrz kasku, ale nie wpuszcza zimnego. Dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu oraz ułożeniu otworów wentylacyjnych pod odpowiednim kątem stworzono system który odprowadza ciepłe powietrze na zewnątrz nie pozwalając na dostanie się zimnego powietrza do jego wnętrza. Zintegrowane, siatkowane fragmenty w połączeniu z systemami wentylacyjnymi to perfekcyjne rozwiązanie zapewniające komfort cieplny głowy.

CERTYFIKAT CE EN 1077 – GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Kask posiada certyfikat CE EN10772007, który jest europejskim, narciarskim i snowboardowym standardem zaświadczającym, że kaski przeszły pomyślnie testy kolizyjne oraz punktowe. 

SYSTEM REGULACJI - HEAD 2D FIT

Umożliwia idealne dopasowanie wielkości kasku niezależnie od kształtu głowy. Regulacja za pomocą pokrętła, zakres regulacji: XS/S (52-55cm)

DOBÓR ROZMIARU KASKU HEAD TREX

W celu jak najprecyzyjniejszego dopasowania, zalecamy wybór rozmiaru, który odpowiada zmierzonemu obwodowi głowy.

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją doboru rozmiaru kasku

Dane techniczne

Sezon
2017/2018
Styl Jazdy
allround
Płeć
unisex
Technologie
Hardshell Technology
Jednostka
sztuka
Obwód wewnętrzny kasku
XS/S (52-55 cm)
isbn
KASK HEAD TREX BLUE XS/S 324877

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej