• Obniżka
  • Oszczędź 90,00 zł
Kije narciarskie Komperdell Camaro
Kod produktu: 903-00202

Kije narciarskie Komperdell Camaro

KOMPERDELL
139,00 zł
49,00 zł Oszczędź 90,00 zł
Długość (cm)
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.

Styl Jazdy: Allround
Sezon: outlet
Płeć: Unisex

KOMPERDELL CAMARO

Komperdell Camaro to kije narciarskie przeznaczone dla narciarzy o różnym stopniu zaawansowania.

.

ELEMENTY KONSTRUKCYJNE
Kijki zostały wykonane z aluminium, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe a zarazem lekkie. Ich kompozytowa rączka jest wyprofilowana w taki sposób, aby w pełni współgrać z dłonią narciarza.
Technologia Adjustable Wrist Band umożliwia zmianę obwodu paska, co z kolei pozwala na precyzyjne dopasowanie do dłoni - taką regulację można wykonać nawet bez sciągania rękawiczek.
Talerzyki o standardowym rozmiarze zapobiegają zbyt mocnemu wbijaniu się kijków w śnieg, a unikalna kolorystyka nadaje się zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

.

DOBÓR DŁUGOŚCI

Żeby właściwie dobrać długość kijków narciarskich, należy pomnożyć wzrost przez 0,7 i wynik zaokrąglić do pełnych 5 cm (np. 163 cm x 0,7 = 114 cm, czyli właściwa długość kijka to 115 cm).

Rozmiary od 85 cm do 110 cm będą odpowiednie dla juniorów. Biorąc pod uwagę, że dzieci stale rosną zalecamy zaokrąglenie otrzymanego wyniku w górę.

Więcej o tym jak dopasować kije, pod poniższym linkiem:

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIĄ DŁUGOŚĆ KIJÓW NARCIARSKICH?

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
outlet
Styl Jazdy
Allround
Kolor
zielony
Płeć
Unisex
Jednostka
para
isbn
KIJE KOMPERDELL CAMARO 85 GREY/BLK/GREEN

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Komperdell jest jednym z liderów na rynku producentów kijków narciarskich. Firma powstała w 1922 roku i ciągle poszukuje nowych wyzwań, starając się zrozumieć i przewidzieć zmieniające się wymagania swoich klientów - narciarzy. Jedną z podstawowych wartości firmy Komperdell jest wspieranie swoich zawodników tak, aby osiągali jak najlepsze wyniki. Komperdell wspiera zawodników racing'owych, freeride'owych oraz skicross'owych. Firma dba o to, by wprowadzać do swoich produktów najnowsze technologie, materiały oraz funkcje ułatwiające uprawianie sportów zimowych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

UVEX

Kask Uvex Gamma

279,00 zł 199,00 zł
  • Obniżka
HEAD

Buty narciarskie Head Raptor 50

549,00 zł 399,00 zł
  • Obniżka
VOLKL

Narty Volkl RTM 7.6 GOLD + Marker 10.0 Fastrak III

1 649,00 zł 829,00 zł
  • Obniżka

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej