• Obniżka
  • 66,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Kod produktu: 903-00130

Kije Komperdell Alpine Powder

KOMPERDELL
99,00 zł
33,00 zł 66,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Długość (cm)
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Zamówienie złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego! Kolejna wysyłka za:

Styl Jazdy: ALLROUND
Płeć: Kobieta
Technologie:
Kompredell Alpine Powder to uniwersalne kije narciarskie - odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Kije zostały wykonane z aluminium, dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością i niską wagą.
Ich kompozytowe rączki wyprofilowano w taki sposób, aby pasowały do różnych wielkości dłoni, natomiast paski na nadgarstek wyposażono w technologię Adjustable Wrist Band, umożliwiającą wykonanie jeszcze szybszej regulacji.
Talerzyki, w standardowy rozmiarze, zapobiegają nadmiernemu wbijaniu się kijków w śnieg.
Dużą zaletą Komperdell Alpine Powder jest również to, że charakteryzują się uniwersalną kolorystyką, którą łatwo skomponować z pozostałym sprzętem zimowy.
2018-03-03

Dane techniczne

Styl Jazdy
ALLROUND
Kolor
Black
Płeć
Kobieta
Technologie
Jednostka
para
isbn
KIJE KOMPERDELL ALPINE POWDER 125 BLACK/GREY

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Komperdell jest jednym z liderów na rynku producentów kijków narciarskich. Firma powstała w 1922 roku i ciągle poszukuje nowych wyzwań, starając się zrozumieć i przewidzieć zmieniające się wymagania swoich klientów - narciarzy. Jedną z podstawowych wartości firmy Komperdell jest wspieranie swoich zawodników tak, aby osiągali jak najlepsze wyniki. Komperdell wspiera zawodników racing'owych, freeride'owych oraz skicross'owych. Firma dba o to, by wprowadzać do swoich produktów najnowsze technologie, materiały oraz funkcje ułatwiające uprawianie sportów zimowych.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej