• Obniżka
  • Bestseller
  • Oszczędź 90,00 zł
Kod produktu: 903-00202

Kije Komperdell Camaro

KOMPERDELL
139,00 zł
49,00 zł Oszczędź 90,00 zł
Długość (cm)
  • 85
  • 120
Ilość

KOMPERDELL CAMARO

Komperdell Camaro to kije narciarskie przeznaczone dla narciarzy o różnym stopniu zaawansowania.

.

ELEMENTY KONSTRUKCYJNE
Kijki zostały wykonane z aluminium, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe a zarazem lekkie. Ich kompozytowa rączka jest wyprofilowana w taki sposób, aby w pełni współgrać z dłonią narciarza.
Technologia Adjustable Wrist Band umożliwia zmianę obwodu paska, co z kolei pozwala na precyzyjne dopasowanie do dłoni - taką regulację można wykonać nawet bez sciągania rękawiczek.
Talerzyki o standardowym rozmiarze zapobiegają zbyt mocnemu wbijaniu się kijków w śnieg, a unikalna kolorystyka nadaje się zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

.

DOBÓR DŁUGOŚCI

Żeby właściwie dobrać długość kijków narciarskich, należy pomnożyć wzrost przez 0,7 i wynik zaokrąglić do pełnych 5 cm (np. 163 cm x 0,7 = 114 cm, czyli właściwa długość kijka to 115 cm).

Rozmiary od 85 cm do 110 cm będą odpowiednie dla juniorów. Biorąc pod uwagę, że dzieci stale rosną zalecamy zaokrąglenie otrzymanego wyniku w górę.

Dane techniczne

Sezon
2016/2017
Styl Jazdy
allround
Płeć
unisex
Jednostka
para
isbn
KIJE KOMPERDELL CAMARO 120 GREY/BLK/GREEN

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Komperdell jest jednym z liderów na rynku producentów kijków narciarskich. Firma powstała w 1922 roku i ciągle poszukuje nowych wyzwań, starając się zrozumieć i przewidzieć zmieniające się wymagania swoich klientów - narciarzy. Jedną z podstawowych wartości firmy Komperdell jest wspieranie swoich zawodników tak, aby osiągali jak najlepsze wyniki. Komperdell wspiera zawodników racing'owych, freeride'owych oraz skicross'owych. Firma dba o to, by wprowadzać do swoich produktów najnowsze technologie, materiały oraz funkcje ułatwiające uprawianie sportów zimowych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

VÖLKL

Narty Volkl RTM 7.4 + Marker FDT 10

1 899,00 zł 949,00 zł
  • Obniżka

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej