• Wyprzedaż!
  • Oszczędź 40,00 zł
Kod produktu: 903-00146

Kije Komperdell Bright White

KOMPERDELL
89,00 zł
49,00 zł Oszczędź 40,00 zł
Długość (cm)
  • 135
Ilość

Kije narciarskie Komperdell Bright White to propozycja dla osób o różnym stopniu zaawansowania.
Ten model cechuje wysoka jakość, wytrzymałość, a także niska waga, którą udało się uzyskać dzięki zastosowaniu lekkiego stopu aluminium.
Kijki Komperdell Bright White posiadają rączkę z gumowymi elementami, które zapobiegają ślizganiu się dłoni oraz zapewniają lepszy uchwyt. Pasek na nadgarstek (dzięki łatwej regulacji) można dopasować do indywidualnych rozmiarów narciarza, a z kolei talerzyki w regularnym rozmiarze skutecznie zapobiegają zbyt mocnemu wbijaniu się kijków w śnieg. Wzmocniona wytrzymałość kijków gwarantuje pewność odepchnięć ze zwiększoną siłą i prędkością.
Kijki narciarskie Komperdell Bright White polecamy osobom wymagającym wysokiej jakości produktów, jeżdżących na każdym poziomie zaawansowania.
Uniwersalny kolor kijków jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Żeby właściwie dobrać długość kijków narciarskich, należy pomnożyć wzrost przez 0,7 i wynik zaokrąglić do pełnych 5 cm (np. 163 cm x 0,7 = 114 cm, czyli właściwa długość kijka to 115 cm).

2018-03-03

Dane techniczne

Styl Jazdy
allround
Kolor dodatkowy
czerwony
Kolor
biały
Kolor 2
czerwony
Płeć
unisex
Jednostka
para
isbn
KIJE KOMPERDELL 135 BRIGHT WHITE

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Komperdell jest jednym z liderów na rynku producentów kijków narciarskich. Firma powstała w 1922 roku i ciągle poszukuje nowych wyzwań, starając się zrozumieć i przewidzieć zmieniające się wymagania swoich klientów - narciarzy. Jedną z podstawowych wartości firmy Komperdell jest wspieranie swoich zawodników tak, aby osiągali jak najlepsze wyniki. Komperdell wspiera zawodników racing'owych, freeride'owych oraz skicross'owych. Firma dba o to, by wprowadzać do swoich produktów najnowsze technologie, materiały oraz funkcje ułatwiające uprawianie sportów zimowych.

Inne produkty w tej samej kategorii:

Montujemy wiązania

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

Jak dobrać sprzęt?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

Porady specjalistów

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

Natychmiastowa wysyłka w 24H

Cały towar prezentowany na stronie znajduje się w naszym magazynie. Składając zamówienie do godziny 13:00 (od poniedziałku do piątku) możesz mieć pewność, że sprzęt zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia.

Czytaj więcej