• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 600,00 zł
Narty damskie Völkl FAIR 7.4 + Marker FDT 10.0 z GRIP WALK
Kod produktu: 916-00743

Narty Völkl FLAIR 7.4 + Marker FDT 10.0 z GRIP WALK

VÖLKL
1 499,00 zł
899,00 zł Oszczędź 600,00 zł
Długość (cm)
  • 135
  • 149
  • 156
  • 163
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Sezon: 2018/2019
Płeć: kobieta
Wiązanie: MARKER FDT 10.0 z GRIP WALK
Zakres wiązań (mm): 260 - 388
Rocker: TIP ROCKER - 10%
Rdzeń narty: Full Sensor Woodcore - rdzeń drewniany
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

Dane techniczne

Sezon
2018/2019
Styl Jazdy
allround
Płeć
kobieta
DIN (Skala Z)
3 - 10
Rocker
TIP ROCKER - 10%
Wiązanie
MARKER FDT 10.0 z GRIP WALK
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)
260 - 388
Płyta
tak
Rdzeń narty
Full Sensor Woodcore - rdzeń drewniany
isbn
Narty Voelkl FLAIR 7.4 WHITE/BLK 163 w/FDT-PL 119535+Marker FDT TP 10 80MM BLACK/WHITE 6562S1MC

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Völkl to niemiecka marka, znana przede wszystkim z produkcji sprzętu narciarskiego. Powstała w 1923 roku za sprawą Georga Völkla, który wraz z synem zajął się produkcją nart. Firma od początku była otwarta na zmiany i często wychodziła naprzód z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak: skonstruowanie modelu Renntiger (w całości wykonanego z metalu), zastosowanie w konstrukcji nart włókien węglowych, utworzenie serii „P” – nart precyzyjnie dopasowanych do biomechaniki człowieka, czy wprowadzenie serii nart carvingowych. W 1997 roku marka Völkl rozpoczęła również sprzedaż swoich desek snowboardowych, a z czasem także ubrań i wiązań narciarskich Motion, które są zintegrowane z nartami. Liczne sukcesy firmy przyczyniły się do jej dużej popularności, także na arenie międzynarodowej.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej