• Obniżka
  • Oszczędź 550,00 zł
Narty damskie Rossignol NOVA 4 + Look XPRESS W10
Kod produktu: 916-00877

Narty damskie Rossignol NOVA 4 CARBON + Look XPRESS W10

ROSSIGNOL
1 799,00 zł
1 249,00 zł Oszczędź 550,00 zł
Długość (cm)
  • 138
  • 146
Darmowy montaż wiązań
Ilość

Styl Jazdy: Allround
Sezon: 2020/2021
Płeć: Kobieta
Wiązanie narciarskie w zestawie: LOOK XPRESS W10
Zakres rozstawu wiązań (mm): 261 - 327 mm
Płyta pod wiązaniem: tak
Technologie: CARBON, LCT - LINE CONTROL TECHNOLOGY
DIN wiązań (skala siły wypięcia): 2,5 - 10
Rocker: 10% ROCKER - ON TRAIL ROCKER
Rdzeń narty: POPLAR WOOD CORE - RDZEŃ DREWNIANY
Poziom zaawansowania narciarza: średniozaawansowany
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

NARTY DAMSKIE ROSSIGNOL NOVA 4 CARBON Z WIAZANIAMI NARCIARSKIMI LOOK XPRESS 10

Nowoczesne i stylowe narty damskie Rossignol NOVA 4 CA z wiązaniami XP 10 . Charakteryzują się lekkością oraz zastosowaniem innowacyjnej technologii Line Control Technology.

Nova 4 Carbon pozwolą na doskonalenie swoich umiejętności jazdy carvingowej. Nova 4 stworzona dla kobiet w celu szerszego otwarcia drzwi do płynnego carvingu dzięki eleganckiemu połączeniu precyzji, zwinności i odważnego kobiecego stylu.

Narty jadą niesamowicie gładko od krawędzi do krawędzi, zapewniając bezwysiłkowe wrażenia carvingowe i pewną kontrolę dla średnio-zaawansowanych narciarek. Umiarkowana sztywność – flex narty i konstrukcja z włóknem węglowym zapewniają natychmiastowy komfort i moc, aby tworzyć idealne carvingowe zakręty.

.

POPLAR WOODCORE, CARBON - KONSTRUKCJA NART Z RDZENIEM DREWNIANYM

Narty posiadają rdzeń drewniany – Woodcore, czyli pojedynczy drewniany rdzeń na pełnej powierzchni narty z dodatkowymi z dodatkowymi włóknami carbonowymi.

To wysoce wszechstronna, wyrozumiała i progresywna konstrukcja pozwalająca narciarzom na osiągnięcie przez nich kolejnego poziomu wydajności. Drewniany rdzeń połączony z włóknem węglowym (carbon) zapewnia zwinność, przyczepność i poczucie bezpieczeństwa. Konstrukcja CAP poprawia bezpieczeństwo poprzez zapewnienie bardziej płynnego wsparcia.

Konstrukcja narty o wyższej sztywności przekładającej się na większą stabilność podczas większych prędkości oraz mocnym trzymaniem na krawędzi przy wyższej dynamice skrętu.

Rdzeń drewniany POPLAR WOODCORE gwarantuje sprężystość oraz odbicie na prawdziwym carvingowym poziomie.

.

.

ON TRAIL ROCKER – PROFIL NARTY Z 10% ROCKEREM

Klasyczny 10% Rocker w części dziobowej narty sprawia, że łatwiej inicjują skręt, umożliwiając wybór bardziej agresywnej linii.

Na pozostałej długości narty - 90% Camber, który zapewnia z kolei sprężystość-odbicie, precyzyjne czucie podłoża oraz niesamowite trzymanie krawędzi na twardym śniegu.

.

.

CARBON – WARSTWA DOSZTYWNIAJĄCA

Dodatkowe carbonowe wzmocnienie drewnianego rdzenia nart, gwarantuje optymalny flex poprzeczny i absorbowanie wszelkich drgań z równoczesnym zabiegiem redukcji wagi nart.

Dzięki tego typu usztywnieniu narty Rossignol  NOVA zachowują relatywnie niską wagę, wpływając na duży komfort użytkowania zachowując sprężystość i dynamikę na wysokim poziomie.

Nowoczesne włókna carbonowe wprowadzają model Pursuit Distrib w nową erę wysokowydajnych materiałów.

Mieszanka extremalnie lekkiej wagi z wysoce technicznymi właściwościami – carbon podnosi możliwą wydajność nart, zarówno w zakresie trzymania solidnego krawędzi, jak i wszechstronności i precyzji prowadzenia narty.

.

ROSSITOP – WARSTWA OCHRONNA NARTY

Laminat Rossitop dodatkowo wzmacnia nartę, zwiększając jej odporność na zniszczenia.

.

WIĄZANIA NARCIARSKIE LOOK XPRESS W10

Narty Rossignol NOVA zestawiono z wiązaniami narciarskimi LOOK XPress 10 z zakresem skali siły wypięcia DIN 2,5 – 10.

Wiązania montowane są na dodatkowej płycie szynowej pod wiązaniem.

Montaż na płycie pozwala na beznarzędziowe ustawienie wiązań do butów narciarskich przy maksymalnym rozstawie w zakresie długości skorupy buta od 261 – 327 mm .

.

DOBÓR DŁUGOŚCI NART ROSSIGNOL PURSUIT DISTRIB

Proponujemy dobór długości nart do brody (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 20-15 cm), a w przypadku narciarzy o większej wadze lub wyższych umiejętnościach zalecamy wybór długości do nosa (wówczas od wzrostu należy odjąć ok. 10 cm). Więcej o tym jak właściwie dopasować długość nart do swoich umiejętności i parametrów pod poniższym linkiem:

Więcej o tym jak właściwie dopasować długość nart do swoich umiejętności i parametrów pod poniższym linkiem:

.

JAK DOPASOWAĆ DŁUGOŚĆ NART?

.

PARAMETRY TALIOWANIA NART ROSSIGNOL NOVA 4 CARBON

Długość narty [cm]  146
Szerokość dziobu [mm] 122.0
Szerokość po butem [mm] 75.00
Szerokość tyłu narty [mm] 108.0
Promień skrętu [m] 11,0

Dane techniczne

Sezon
2020/2021
Styl Jazdy
Allround
Płeć
Kobieta
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
2,5 - 10
Rocker
10% ROCKER - ON TRAIL ROCKER
Wiązanie narciarskie w zestawie
LOOK XPRESS W10
Technologie
CARBON, LCT - LINE CONTROL TECHNOLOGY
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
261 - 327 mm
Płyta pod wiązaniem
tak
Rdzeń narty
POPLAR WOOD CORE - RDZEŃ DREWNIANY
Poziom zaawansowania narciarza
średniozaawansowany
ean13
3607682996415
isbn
NARTY ROSSIGNOL NOVA 4 146 WH/TURQ RAILI03/LIA+LOOK XPRESS W10 B83 WH/TURQ FCID033

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

ROSSIGNOL FRANCUSKI PRODUCENT SPRZĘTU NARCIARSKIEGO ORAZ SNOWBOARDOWEGO - NARTY / BUTY NARCIARSKIE / GOGLE / KASKI / AKCESORIA NARCIARSKIE / DESKI SNOWBOARDOWE / BUTY SNOWBOARDOWE

Rossignol to marka sportowa o ponad stuletniej tradycji. Jej hasło brzmi: ikona przeszłości, symbol teraźniejszości. I faktycznie coś w tym jest, bo od początku swego istnienia firma wyznaczała trendy w wielu branżach sportowych, głównie w narciarstwie oraz snowboardingu. Sortowcy korzystający ze sprzętu Rossigol do dziś zdobywają najwyższe laury na najważniejszych imprezach światowych.

Historia marki Rossignol jest podobna do początków innych gigantów światowego rynku odzieży i sprzętu dla osób aktywnych. Firma narodziła się z miłości do narciarstwa i z zachwytu pięknem gór. W 1907 roku zapalony narciarz i utalentowany cieśla, Abel Rossignol zrobił pierwsze narty. Do ich wykonania użył swojego ulubionego materiału, czyli drewna.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej