• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 280,00 zł
Narty juniorskie Salomon QST LUX Jr + Salomon C5
Kod produktu: 916-00774

Narty juniorskie Salomon QST LUX Jr + Salomon C5

SALOMON
699,00 zł
419,00 zł Oszczędź 280,00 zł
Długość (cm)
  • 90
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Styl Jazdy: allround
Sezon: 2018/2019
Płeć: junior
Wiązanie: SALOMON C5
Zakres wiązań (mm): 208 - 264 mm
Rocker: 10% ROCKER
Rdzeń narty: RDZEŃ KOMPOZYTOWY
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

NARTY JUNIORSKIE SALOMON QST LUX JR Z WIĄZANIAMI NARCIARSKIMI SALOMON C5

Narty Salomon QST LUX JR to propozycja dla najmłodszych pasjonatek narciarstwa.

Model doskonale sprawdza się dla początkujących narciarek, a jego design nawiązuje do damskich kolekcji nart z sezonu narciarskiego 2019.

Salomon'y gwarantuąe bezpieczeństwo oraz umożliwia szybki rozwój umiejętności techniki narciarskiej.

.

KONSTRUKCJA NART JUNIORSKICH SALOMON QST LUX JR

Znaczną zaletą nart Salomon QST LUX jest konstrukcja z rdzeniem kompozytowtym nadając narcie lekkości oraz swobodę sterowania.

Elastyczna konstrukcja pomaga w efektywnym wygięciu narty, nawet bardzo lekkim dzieciom.

Dzięki temu narty mają stały kontakt ze śniegiem, a mały narciarz nie musi wkładać wiele energii, by swobodnie manewrować nartami. 

Profil Tip Rocker (lekko podniesione dzioby nart) oraz Full Cap (konstrukcja pozbawiona ścianek bocznych, w której wierzchnia powłoka nart zachodzi bezpośrednio na krawędzie) wpływają na łatwiejsze manewrowanie nartami.

.

WIĄZANIA NARCIARSKIE SALOMON C5

Narty Salomon QST zostały zestawione z wiązaniami narciarskimi SALOMON C5.

Wiązania można ustawić do butów narciarskich w zakresie 208 - 264 mm. Wiązania montowane są na śrubach bezpośrednio do narty bez dodatkowej płyty pod wiązaniem. 

.

DOBÓR DŁUGOŚCI NART JUNIORSKICH SALOMON JR

Proponujemy dobór długości nart do brody (od wzrostu dziecka odejmujemy ok. 20 cm), a w przypadku juniorów o większej wadze (lub rosnących bardzo szybko) zalecamy wybór długości do nosa (wówczas od wzrostu należy odjąć ok. 10 cm).

Dane techniczne

Sezon
2018/2019
Styl Jazdy
allround
Płeć
junior
DIN (Skala Z)
0.5 - 4.5
Rocker
10% ROCKER
Wiązanie
SALOMON C5
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)
208 - 264 mm
Płyta
nie
Rdzeń narty
RDZEŃ KOMPOZYTOWY
ean13
1162019117
isbn
NARTY SALOMON 90 H QST LUX JR XS L40532300+SALOMON C5 SR J7 90 L3993520002

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Salomon jest francuskim producentem sprzętu sportowego, w tym sprzętu zimowego – narciarskiego i snowboardowego. Firma została założona w 1947 roku przez Francois'a Salomon'a. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętu oraz akcesoriów wykorzystywanych do sportów zimowych. Od wielu lat Salomon tworzy niezawodny sprzęt narciarski oraz snowboardowy, który jest testowany przez najlepszych zawodników na świecie. Do teamu RACE należą: Klaus Kroell, Davide Simoncelli, Hannes Reichelt, Andreas Matt. Salomon mocno inwestuje również w freestylową scenę, tworząc team freeski (Mike Douglas,Thomas Krief, Henrik Windstedt) oraz snowboardowy (Jed Anderson, Chris Grenier, Louif Paradis, Jamie Nicholls, Bode Merrill, Jenny Jones oraz Kasia Rusin).

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej