• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 760,00 zł
Narty zawodnicze dziecięce Head WORLDCUP REBELS I.GS RD TEAM + Head EVO 9 Jr z GRIP WALK
Kod produktu: 916-00925

Narty zawodnicze juniorskie Head WORLDCUP REBELS I.GS RD TEAM + Head EVO 9 Jr z GRIP WALK

HEAD
1 599,00 zł
839,00 zł Oszczędź 760,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Styl Jazdy: Race
Sezon: outlet
Płeć: junior
Wiązanie narciarskie w zestawie: HEAD EVO 9 Jr z GRIP WALK
Zakres rozstawu wiązań (mm): 241-340 mm
Technologie: GRAPHENE, GRIP WALK
DIN wiązań (skala siły wypięcia): 2.5 - 9
Rocker: ACTIVE CAMBER - BRAK ROCKERA
Rdzeń narty: WORLDCUP SANDWICH WOODCORE - RDZEŃ DREWNIANY
Poziom zaawansowania narciarza: ekspert
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

NARTY ZAWODNICZE DZIECIĘCE HEAD WORLDCUP REBELS I.GS RD TEAM Z WIĄZANIAMI NARCIARSKIMI HEAD EVO 9 Jr z GRIP WALK

Narty Head WC Rebels i.GS RD Team to komórkowe (zawodnicze) gigantki, zadedykowane młodym i dobrze jeżdżącym juniorom. Ze względu na swoją wysoką sztywność narta odpowiednia również dla mniej zaawansowanych Pań i Panów mieszczących się w normach doboru długości.

To propozycja dla zaawansowanych narciarzy, którzy lubią szybką, dynamiczną a zarazem agresywną jazdę po przygotowanych trasach. 

Worldcup Rebels I.GS RD marki Head  są niezwykle dynamiczne i nigdy nie wybaczające błędów. Zaprojektowane, aby zapewnić młodemu doświadczonemu narciarzowi szybką i agresywną jazdę.

Narty uzbrojone w precyzję i moc racingowej tradycji HEAD. Narty z najwyższej półki, z licznymi innowacjami departamentu Race’owego Head’a.

.

! UWAGA ! Ze względu na swoją sztywność oraz parametry HEAD deklaruje limit wagowy narty I.GS RD TEAM dla juniora ≤ 65 kg 

.

TECHNOLOGIE W NARTACH HEAD REBELS I.GS RD TEAM

.

RDZEŃ DREWNIANY – WORLDCUP SANDWICH TECHNOLOGY

Head Worldcup I.GS RD Team posiadają drewniany rdzeń (woodcore), który odpowiada za lepszą kontrolę oraz precyzyjniejszy przekaz sił sterujących. Narta zbudowana w konstrukcji WorldCup Sandwich, w której wspomniany pionowo laminowany rdzeń drewniany został ściśnięty przez fenolowe ściany boczne i tytanowe warstwy od góry oraz dołu. Konstrukcja zaczerpnięta rodem z Pucharu Świata - tego typu konstrukcja jest uważana za jedną z najszybszych.

.

GRAPHENE

Model został stworzony w konstrukcji z użyciem technologii Graphen. Narty posiadają zupełnie nową konstrukcję z powiększoną powierzchnią rdzenia drewnianego.

Dzięki lekkiej charakterystyce Graphene, Head zastosował grubszą i szerszą warstwę aluminium, która pokrywa całą nartę i zapewnia bardziej reaktywną i dynamiczną jazdę.

Graphene – umieszczony w części środkowej narty, pozwala na zmniejszenie grubości w tej części i przeniesienie większej ilości materiału na końce narty,

co pozwala na harmonijne wygięcie, łatwiejsze zakrawędziowanie i szybką zmianę krawędzi.

.

FULL SIDEWALL

Na sportowy charakter Head I.GS  ma także wpływ Full Sidewall, czyli w pełni utwardzone ścianki boczne na całej długości krawędzi, gwarantujące precyzję skrętów i manewrowania przy osiąganiu dużych prędkości.

.

ACTIVE CAMBER - PROFIL NARTY BEZ ROCKERA

W kolekcji Rebels, Head całkowicie rezygnuje z profilu Rocker, stawiając je w rzędzie nart typowo sportowych.

Nowy profil Active camber, ze 100% Camberem na całej długości narty, gwarantuję niesamowicie idealne trzymanie się narty nawet na bardzo oblodzonym stoku, 

dając bardzo dynamiczne odbicie i zarazem przyspieszenie przy wychodzeniu ze skrętu.

Profil Camberowy daje uczucie niesamowicie stabilnej jazdy.

.

.

ŚLIZG UHM C

Na uwagę zaawansowanych narciarzy zasługuję również wyjątkowy ślizg UHM C ze strukturą Race. Najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych.

Spiekany ślizg jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne ze względu na zwiększoną wytrzymałość.

Technicy Head’a używają tych samych materiałów i maszyn, których wykorzystują do budowy nart zawodników Head World Cup Rebels,

.

SPORTOWY DESIGN KOLEKCJI HEAD REBELS

Przedstawiony model Head WC Rebels I.GS charakteryzuje się błyszczącym laminatem i uniwersalną szatą graficzną,

która będzie odpowiednia zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

.

WIĄZANIA NARCIARSKIE HEAD EVO 9 Jr z GRIP WALK

Narty Head Worldcup I.GS RD Team zostały zestawione z wiązaniem Head Evo 9 Jr RACE z zakresem siły wypięcia DIN 2,5 - 9 , które montowane są do butów narciarskich w zakresie  od 241 do 340 mm.

Wiązanie montowane na sportowej płycie RDX w nawierconych otworach płyty do określonej długości skorupy. Po finalnym montażu tylny bezpiecznik można regulować w zakresie 2 rozmiarów buta narciarskiego.

Wiązanie z technologią GRIP WALK kompatybilne z wszelkimi butami z flekami GRIP WALK oraz ze standardowymi podeszwami zjazdowymi.

.

DOBÓR DŁUGOŚCI NART

Proponujemy dobór długości nart do czoła (od wzrostu juniora odejmujemy ok. 5-10 cm), a w przypadku juniorów zaawansowanych umiejętnościach

(lub rosnących bardzo szybko) zalecamy wybór długości do wzrostu.

.

PARAMETRY TALIOWANIA NART HEAD WC REBELS I.GS RD TEAM

SPRAWDŹ CZYM JEST GRAPHENE? 

.

POZNAJ ŚWIAT ZAWODNIKÓW Z KLUBU HEAD REBELS WORLDCUP

.

Długość narty [cm]  131
Szerokość dziobu [mm] 97.0
Szerokość po butem [mm] 63.0
Szerokość tyłu narty [mm] 80.0
Promień skrętu [m] 14.2


Dane techniczne

Sezon
outlet
Styl Jazdy
Race
Płeć
junior
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
2.5 - 9
Rocker
ACTIVE CAMBER - BRAK ROCKERA
Wiązanie narciarskie w zestawie
HEAD EVO 9 Jr z GRIP WALK
Technologie
GRAPHENE, GRIP WALK
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
241-340 mm
Płyta
JUNIOR RACE PLATE RDX
Rdzeń narty
WORLDCUP SANDWICH WOODCORE - RDZEŃ DREWNIANY
Poziom zaawansowania narciarza
ekspert
ean13
726424338719
isbn
NARTY HEAD WC Rebels iGS RD Team SW JRP RDX 131 wh/bk 314006+EVO 9 GW AC BR.78[J]s.bk/fla.yw 100810

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej