• Obniżka
  • Oszczędź 600,00 zł
Kod produktu: 916-00398

Narty Head Shape RX + Head PR 11

HEAD
1 299,00 zł
699,00 zł Oszczędź 600,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Sezon: 2015/2016
Płeć: unisex
Wiązanie: Head PR 11
Technologie: ERA 3.0
Rocker: 10 %
Rdzeń narty: PowerFiber Jacket
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

Head Shape RX to narty typu allround, dedykowane narciarzom, którzy preferują rekreacyjny styl jazdy. Dedykowane są dla początkujących lub średniozaawansowanych użytkowników, poszukujących komfortowego i łatwego w prowadzeniu modelu.

Narty Head Shape RX charakteryzują się mocnym taliowaniem, ułatwiającym zainicjowanie skrętu, a także pomagającym osobom, które dopiero uczą się jazdy carvingowej. Istotną rolę w funkcjonalności nart odgrywa innowacyjna technologia Era 3.0, która łączy ze sobą trzy następujące cechy:

rocker ułatwia sterowanie i zwiększa uniwersalność na miękkim śniegu,

progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem (krawędzie są lepiej trzymane),

piezoelektryczne włókna niwelują nadmierne wibracje narty.

Dodatkowo narty posiadają uniwersalny design, który jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzna. Model Head Shape RX zestawiono z wiązaniem Head PR 11. Montaż na płycie umożliwia regulację wiązania (przy pomocy narzędzi) w zakresie od 255 do 378 mm.

Dobór długości: W celu łatwej i komfortowej jazdy, zalecamy żeby narty sięgały do okolic brody (od wzrostu narciarza należy odjąć ok. 20 – 15 cm). W przypadku osób o większej wadze lub jeżdżących głównie po długich i szerokich nartostradach – od wzrostu należy odjąć ok. 10 cm.

.

Dane techniczne

Sezon
2015/2016
Styl Jazdy
allround
Płeć
unisex
Rocker
10 %
Wiązanie
Head PR 11
Technologie
ERA 3.0
Płyta
tak
Rdzeń narty
PowerFiber Jacket
ean13
724794586167
isbn
NARTY HEAD SHAPE RX PR 163 BK/GE 310255+PR 11 BR.78 M.BK/RED 100527

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej