• Obniżka
  • Oszczędź 1 750,00 zł
Kod produktu: 916-00460

Narty Komórkowe Rossignol Hero FIS GS R20 + Rossignol AXIAL 150

ROSSIGNOL
2 899,00 zł
1 149,00 zł Oszczędź 1 750,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Styl Jazdy: Race
Sezon: 2016/2017
Płeć: mężczyzna
Wiązanie: Rossignol Axial 150
Zakres wiązań (mm): 264–352
Technologie: Prop Tech Technology
Rocker: TIP ROCKER - 10%
Rdzeń narty: Worldcup Sandwich woodcore
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

PRAWDZIWE NARTY Z GRUPY RACE – FIS APPROVED

Rossignol HERO FIS GS to narta gigantowa z aprobacją FIS, najwyższy model zaprojektowany z myślą o zawodnikach oraz ekspertach szybkich zjazdów.

Model jest przeznaczony na przygotowane trasy na których narta pokazuje swoje maksymalne możliwości i wysokie osiągi.

Rossignole doskonale trzymają krawędzie na twardym, oblodzonym podłożu, gwarantując pewną i dynamiczną jazdę.

Wysoka sztywność narty Rossignol FIS GS  gwarantują niezrównaną przyczepność i stabilność podczas jazdy na dużej prędkości.

.

TECHNOLOGIE

.

RECTANGULAR WOODCORE - RDZEŃ DREWNIANY - KONSTRUKCJA SANDWICH

Narty Rossignol HERO FIS GS zostały skonstruowane w oparciu o konstrukcję rodem z Pucharu Świata - Rectangular Sandwich.

Opracowana przez najlepszych inżynierów Rossignol’a  jest to współczesna konstrukcja sandwich’owa z pionowo laminowanym drewnianym rdzeniem.

Prostokątna konstrukcja: pionowe ściany z włókna szklanego wzmocnienie Tytanem. Rdzeń drewniany działa jak "kręgosłup" narty i daje wspaniałe odczucie na śniegu.

Prostokątna struktura umożliwia lepszą dystrybucję elastyczności, natomiast pionowe ściany zapewniają natychmiastowe, mocne trzymanie.

Tego typu ułożenie poszczególnych warstw gwarantuje większą kontrolę i precyzyjniejszy przekaz sił sterujących oraz flexu poprzecznego, nadając narcie wyścigowego odbicia i charakteru.

.

PROP TECH TECHNOLOGY

Technologia Propeller została zredefiniowana i ulepszona. Narty wyposażone w ten system - ostatni owoc działu Racingowego Rossignola - są intuicyjne i oferują doskonałą przyczepność i precyzję.

Główna struktura narty została przecięta dla uwolnienia twardości poprzecznej nart. W efekcie wzmocnieniu uległo przełożenie mocy na krawędź oraz poprawiły się osiągi, dla jeszcze większej przyjemności z jazdy.

.

FULL SIDEWALL

Na sportowy charakter nart Rossignol HERO GS ma także wpływ Full Sidewall, czyli w pełni utwardzone ścianki boczne na całej długości krawędzi,

gwarantujące precyzję skrętów i manewrowania przy osiąganiu dużych prędkości. 

.

PROFIL ROCKER – TIP ROCKER

W narcie zastosowano profil Tip Rocker. Klasyczny 10% Rocker w części dziobowej narty sprawia, że łatwiej inicjują skręt, umożliwiając wybór bardziej agresywnej linii.

Na pozostałej długości narty - 90% Camber. Profil Camber to sprężystość-odbicie, precyzyjne czucie podłoża oraz niesamowite trzymanie krawędzi na twardym śniegu.

.

DZIOBY WC SPRINGBLADE

W modelu  Rossignol HERO FIS  GS zastosowano symetryczny profil dziobów w technologii SpringBlade, który dramatycznie zmniejsza masę obrotową narty przyspieszając przejście ze skrętu w skręt.

Konstrukcja zmniejsza wagę dziobów o 15% pozwalając na szybsze przejście z krawędzi na krawędź.

Dodatkowo narty Rossignol HERO FIS GS  posiadają uniwersalny sportowy design, który będzie odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

.

WIĄZANIE

Narty zestawiono z wiązaniem Rossignol Axial 150 z zakresem wartości DIN 7-15. 

Wiązania montowane są na sportowej płycie Race Plate WorldCup R20 o grubości 20 mm.

Maksymalny możliwy zakres dopasowania buta narciarskiego: 264–340 mm.

.

DOBÓR DŁUGOŚCI

Zalecamy dobór długości wedle zaleceń FIS – EKSPERT/ZAAWANSOWANY 

.

PARAMETRY TALIOWANIA

Długość narty [cm]  188
Szerokość dziobu [mm] 101.0
Szerokość po butem [mm] 65.0
Szerokość tyłu narty [mm] 81.0
Promień skrętu [m] R > 30

Dane techniczne

Sezon
2016/2017
Styl Jazdy
Race
Płeć
mężczyzna
Rocker
TIP ROCKER - 10%
Wiązanie
Rossignol Axial 150
Technologie
Prop Tech Technology
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)
264–352
Płyta
RacePlate WC R20
Rdzeń narty
Worldcup Sandwich woodcore
ean13
3607681593806
isbn
NARTY ROSSIGNOL HERO FIS GS R20 WC 188 RADDJ01+ROSSIGNOL AXIAL3 150 MFX WH/RED RCDA002

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Rossignol to marka sportowa o ponad stuletniej tradycji. Jej hasło brzmi: ikona przeszłości, symbol teraźniejszości. I faktycznie coś w tym jest, bo od początku swego istnienia firma wyznaczała trendy w branży, a sportowcy korzystający ze sprzętu Rossigol do dziś zdobywają najwyższe laury na najważniejszych imprezach.

Historia marki Rossignol jest podobna do początków innych gigantów światowego rynku odzieży i sprzętu dla osób aktywnych. Firma narodziła się z miłości do sportu i z zachwytu pięknem gór. W 1907 roku zapalony narciarz i utalentowany cieśla, Abel Rossignol zrobił pierwsze narty. Do ich wykonania użył swojego ulubionego materiału, czyli drewna.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej