• Obniżka
  • Oszczędź 750,00 zł
Blizzard Brahma CA
Kod produktu: 916-00547

Narty Blizzard BRAHMA CA - narty bez wiązań

BLIZZARD
1 399,00 zł
649,00 zł Oszczędź 750,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Styl Jazdy: allmountain
Sezon: 2017/2018
Płeć: mężczyzna
Wiązanie narciarskie w zestawie: brak
Rocker: tak
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

NARTY BLIZZARD BRAHMA CA BEZ WIĄZAŃ

Blizzard Brahma CA to idealny kompromis pomiędzy nartami do jazdy po przygotowanych trasach, a tych przeznaczonych do zjazdów w puchu. Model ten będzie doskonałą propozycją dla narciarzy średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Narty Blizzard Brahma CA charakteryzują się dużą szerokością pod butem (88 mm) oraz niską wagą, dzięki czemu doskonale radzą sobie poza trasą. Drewniana konstrukcja zapewnia z kolei właściwą stabilność podczas rozwijania większych prędkości.

.

BLIZZARD FLIP CORE

Flip Core to nowa technologia marki Blizzard, która odpowiada za rockerowy profil narty, bez konieczności sztucznego wyginania jej na prasie – wszystko za sprawą dopasowania kształtu rdzenia do kształtu odlewu, które raz tworzą nartę. Dzięki takiemu rozwiązaniu można odczuć efekt pływania podczas jazdy w głębokim śniegu, łatwe przejście z krawędzi na krawędź, lekkość i redukcję zmęczenia.

.

ROCKER w BLIZZARD BRAHMA CA

Lekko podniesione dzioby w nartach Blizzard Brahma CA przyczyniają się do łatwiejszego prowadzenia i zwiększenia unoszenia w puchu, natomiast camber pośrodku pozwala na lepsze prowadzenie desek na twardym podłożu.

.

SIDEWALL w BLIZZARD BRAHMA CA

Sidewall (utwardzone ścianki boczne) wbudowany w konstrukcję nart Blizzard Brahma CA gwarantuje precyzję skrętów i manewrowania przy osiąganiu większych prędkości.

.

DOBÓR DŁUGOŚCI NART BLIZZARD BRAHMA CA

Proponujemy dobór długości nart Blizzard Brahma CA do okolic ust (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 15 cm), a w przypadku narciarzy o większej wadze lub charakteryzujących się sportowym stylem jazdy zalecamy odjąć od wzrostu 10 cm.

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją doboru długości nart pod wskazanym linkiem:

JAK DOPASOWAĆ DŁUGOŚĆ NART DO WZROSTU?

.

PARAMETRY TECHNICZNE NART BLIZZARD BRAHMA CA:

Długość narty [cm]  173 180 187
Szerokość dziobu [mm] 127.0 127.0 127.0
Szerokość po butem [mm] 88.0 88.0 88.0
Szerokość tyłu narty [mm] 111.0 111.0 111.0
Promień skrętu [m] 15.5 17.0 19.0

Dane techniczne

Sezon
2017/2018
Styl Jazdy
allmountain
Płeć
mężczyzna
Rocker
tak
Wiązanie narciarskie w zestawie
brak
Jednostka
para
ean13
8891500031974
isbn
NARTY BLIZZARD BRAHMA CA SP 187 GREY

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Brak opisu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej