• Obniżka
  • Oszczędź 1 451,00 zł
Narty Head SuperShape I.Speed + Head PRD 12 z GRIP WALK
Kod produktu: 916-00722

Narty Head SuperShape I.Speed + Head PRD 12 z GRIP WALK

HEAD
3 200,00 zł
1 749,00 zł Oszczędź 1 451,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Styl Jazdy: Race
Sezon: 2019/2020
Płeć: unisex
Wiązanie narciarskie w zestawie: HEAD PRD 12 z GRIP WALK
Zakres rozstawu wiązań (mm): 255 - 378 mm
Płyta: tak
Technologie: KERS, GRAPHENE, GRIP WALK
DIN wiązań (skala siły wypięcia): 3,5 - 12
Rocker: 5%
Rdzeń narty: WORLDCUP SANDWICH CAP - DREWNIANY
Poziom zaawansowania narciarza: zaawansowany
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

NARTY ZJAZDOWE HEAD SUPERSHAPE I.SPEED

Head SuperShape I.Speed to bliżniacza konstrukcyjnie narta do bestsellera SuperShape I.Magnum. W stosunku do I.Magnum, Head wprowadził niewielkie modyfikację w narcie zmieniając taliowanie nadając I.Speed ‘owi preferencję skrętu gigantowego.

Head Supershape I.Speed to propozycja dla zaawansowanych narciarzy, którzy lubią szybką, dynamiczną jazdę po przygotowanych trasach, ale również oczekujących łatwego prowadzenia i wchodzenia w skręt. Bardzo dobrze zachowujące się na twardym i zbitym śniegu, zapewniając precyzyjne trzymanie krawędzi. Head Supershape I.Speed  są niezwykle dynamiczne przy jednoczesnym zachowaniu pełnej stabilizacji podczas jazdy na większych prędkościach zakreślając szersze łuki. Zaprojektowane, aby zapewnić doświadczonemu narciarzowi szybką i agresywną jazdę, narty uzbrojone w precyzję i moc racingowej tradycji HEAD.

.

SPRAWDŹ DEDYKOWANE KOLORYSTYCZNIE KIJE NARCIARSKIE Z SERII SUPERSHAPE - > kliknij i przejdź do KIJÓW NARCIARSKICH HEAD SUPERSHAPE

.

TECHNOLOGIE W NARTACH HEAD SUPERSHAPE I.SPEED

.

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CAP W NARTACH HEAD SUPERSHAPE I.SPEED

Model został stworzony w konstrukcji z użyciem technologii Graphen Worldcup Sandwich Cap Construction. Narty posiadają zupełnie nową konstrukcję z powiększoną powierzchnią rdzenia drewnianego Dodatkowo pionowo laminowany rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie fenolowe ściany boczne oraz warstwę dosztywniającą -Titanal. Tworzy to bardzo sztywną kombinację zapewniającą trwałość, stabilność i sportowy charakter. Dzięki lekkiej charakterystyce GrapheneHead zastosował grubszą i szerszą warstwę aluminium, która pokrywa całą nartę i zapewnia bardziej reaktywną i dynamiczną jazdę.

.

.

GRAPHENE NARTACH ZJAZDOWYCH HEAD SUPERSHAPE I.SPEED

Graphene – jeden z najbardziej wytrzymałych a zarazem najlżejszych materiałów na świecie, wyróżnionego nagrodą nobla. Graphene został umieszczony w części środkowej narty co pozwala na zmniejszenie grubości w tej części i przeniesienie większej ilości materiału na końce narty, co pozwala na harmonijne wygięcie, łatwiejsze zakrawędziowanie przy zwiększonym wychyle i szybką zmianę krawędzi.

.

KERS -SYSTEM DOSZTYWNIAJĄCY NARTĘ

Ideału prowadzenia Narty Head Supershape I.SPEED dopełnia  system KERS mający za zadfanie dosztywniać nartę w odpowiednim momencie skrętu . System działający jak turbosprężarka. Kers dostarcza dodatkowej mocy i przyspieszenia poprzez usztywnienie tylnej części narty podczas wyjścia ze skrętu. Efekt: doładowanie katapultujące narciarza w następny skręt. Kers nie wpływa na sztywność poprzeczną narty, ale dodatkowo wzmacnia jej elastyczność wzdłużną. Technologia Kers oparta jest na zupełnie nowym chipie zdolnym do kumulowania energii oraz przechowywania jej aż do właściwego momentu. Włókna piezoelektryczne przekształcają energie kinetyczną w energię elektryczną, która jest magazynowana w zatopionym w narcie chipie. Energia elektryczna jest natychmiastowo uwalniana do odpowiednich części narty, wskazywanych przez specjalne czujniki.

Uwolnienie energii przekształcają odpowiednim czasie jest automatycznie kontrolowane i skoordynowane. Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu, aktywny microchip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty, który natychmiast sztywnieje zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu.

.

SPEED ROCKER OD HEAD’a - PROFIL NARTY Z 5% ROCKEREM

Przednia część narty jest tylko delikatnie podniesiona (5% rocker + 95% camber), by w pełni odpowiadać charakterystyce modelu. Korzyściami są lepsze zachowanie na twardych trasach i podczas dużych prędkości, łatwa inicjacja skrętu, uniwersalność w miękkim śniegu. Camber dodatkowo gwarantuje wybuchowe przyspieszenie i wspaniałe trzymanie krawędzi.

.

ŚLIZG UHM C

Na uwagę zaawansowanych narciarzy zasługuję również wyjątkowy ślizg UHM C ze strukturą Race RD. ,

Wyprodukowane z takich samych materiałów oraz przy użyciu identycznych maszyn, co narty zawodnicze z Departamentu Race’owego Head’a. Duża gęstość, określona wytrzymałość ślizgu to korzyści które gwarantują większa wytrzymałość i dłuższa żywotność ślizgu. Perfekcyjna kombinacja funkcji i stylu. Pamiętaj aby solidnie serwisować swój sprzęt aby przedłużyć jego żywotność. Sprawdź nasz poradnik: JAK PRZECHOWYWAĆ NARTY PO SEZONIE?

.

WIĄZANIA NARCIARSKIE HEAD PRD 12  Z GRIP WALK

Te bardzo szybkie, stabilne i napakowane zawodniczymi technologiami narty Head Supershape I.SPEED  ze swoim średnim promieniem skrętu, zestawione zostały z wiązaniami Head PRD 12 z zakresem regulacji po buta narciarskiego od 255 do 378 mm i wartością DIN 3,5 - 12. Wiązania posiadają manualregulacja tylnego oraz przedniego bezpiecznika.

Wiązanie z technologią GRIP WALK kompatybilne z wszelkimi butami z flekami GRIP WALK i oczywiście ze standardowymi butami narciarskimi.

.

DOBÓR DŁUGOŚCI NART HEAD SUPERSHAPE I.SPEED

Proponujemy dobór długości nart w przedziale wysokości od brody do nosa (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 10-15 cm).

Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem narciarskim odpowiadający na pytanie:

JAK DOPASOWAĆ DŁUGOŚĆ NART?

.

PARAMETRY TALIOWANIA NART HEAD I.SPEED

Długość narty [cm]  163 170 177
Szerokość dziobu [mm] 123.0 124.0 125.0
Szerokość po butem [mm] 68.0 68.0 69.0
Szerokość tyłu narty [mm] 103.0 104.0 104.0
Promień skrętu [m] 12,7 14,0 14,9

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Styl Jazdy
Race
Płeć
unisex
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
3,5 - 12
Rocker
5%
Wiązanie narciarskie w zestawie
HEAD PRD 12 z GRIP WALK
Technologie
KERS, GRAPHENE, GRIP WALK
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
255 - 378 mm
Płyta
tak
Rdzeń narty
WORLDCUP SANDWICH CAP - DREWNIANY
Poziom zaawansowania narciarza
zaawansowany
ean13
726424859177
isbn
NARTY HEAD SUPERSHAPE i.SPEED SW MFPR 170 gr/yw 313329+PRD 12 GW BR.85[F]m.bk/fla.yw 100780

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

HEAD

Narty Head SuperShape I.Magnum + Head PRD 12 z GRIP WALK

3 200,00 zł 1 849,00 zł
  • Obniżka
HEAD

Buty narciarskie męskie Head ADVANT EDGE 105

1 299,00 zł 699,00 zł
  • Obniżka
HEAD

Narty Head Worldcup Rebels I.SL + Head Freeflex Evo 11

3 399,00 zł 1 799,00 zł
  • Obniżka
NORDICA

Narty Nordica TRANSFIRE RTX + Marker TP2 COMPACT 10 FDT z GRIP WALK

1 699,00 zł 849,00 zł
  • Obniżka

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej