• Obniżka
  • Oszczędź 600,00 zł
Narty Dynastar SPEED COURSE WorldCup R18 - bez wiązań
Kod produktu: 900-00801

Narty Dynastar SPEED COURSE WorldCup R18 - narty bez wiązań

DYNASTAR
1 199,00 zł
599,00 zł Oszczędź 600,00 zł
Długość (cm)
  • 182
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Styl Jazdy: Race
Sezon: outlet
Płeć: mężczyzna
Wiązanie: BRAK - NARTA BEZ WIĄZANIA
Technologie: WOODTITANAL, CASCADE TIP
Rocker: BRAK - PROFIL FULL CAMBER
Rdzeń narty: WOODTITANAL - RDZEŃ DREWNIANY - KONSTRUKCJA SANDWITCH’owa
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

PRAWDZIWE NARTY Z GRUPY RACE - DYNASTAR SPEED COURSE R18 - NARTA BEZ WIĄZAŃ NARCIARSKICH

Dynastar Speed Course WorldCup to seniorskie narty gigantowe, zadedykowane zawodnikom oraz narciarzom zaawansowanym.

Sztywna oraz dynamiczna konstrukcja narty sprawia, iż sprzęt jest odpowiednia parametrami dla bardzo dobrze jeżdżących mężczyzn i zarazem kobiet mieszczących się w normach dopasowania odpowiedniej długości do wzrostu.

Model jest przeznaczony na przygotowane, szerokie trasy, gdzie można rozwijać większe prędkości.

Dynastary doskonale trzymają krawędzie na twardym, oblodzonym podłożu, gwarantując pewną, stabilną i dynamiczną jazdę.

Wysoka sztywność narty Dynastar Speed Course WC gwarantuje niezrównaną przyczepność i stabilność podczas jazdy na dużej prędkości.

Speed Course WC zdobyła absolutną aprobatę narciarzy charakteryzujących się klasyczną techniką jazdy.

Jako narta z niewielkim taliowaniem świetnie spisuję się również w klasycznej ślizgowej technice narciarskiej z wąskim ustawieniem rozstawu nart.

.

TECHNOLOGIE NART DYNASTAR SPEED COURSE R18

.

WOODTITANAL - KONSTRUKCJA SANDWITCH’owa

Narty Dynastar Speed Course WC zostały wykonane w oparciu o konstrukcję Sandwitch’ową - nowoczesna konstrukcja z pionowo laminowanym drewnianym rdzeniem z dodatkiem Titanalu – technologia WoodTitanal.

Tego typu ułożenie poszczególnych warstw gwarantuje większą kontrolę i precyzyjniejszy przekaz sił sterujących nadając narcie wyścigowego charakteru.

Rdzeń drewniany działa jak "kręgosłup" narty i daje wspaniałe odczucie na śniegu.

Prostokątna struktura umożliwia lepszą dystrybucję elastyczności, natomiast pionowe ściany zapewniają natychmiastowe, mocne trzymanie.

.

FULL SIDEWALL

Na sportowy charakter nart  Dynastar Speed Course WC ma także wpływ Full Sidewall, czyli w pełni utwardzone ścianki boczne na całej długości krawędzi.

Prostokątna konstrukcja: pionowe ściany z włókna szklanego również wzmocnienie Titanalem.

Konstrukcja sidewall’a gwarantujące precyzję skrętów i manewrowania przy osiąganiu dużych prędkości. 

.

PROFIL FULL CAMBER

W modelu Speed Course WC, Dynastar całkowicie rezygnuje z profilu Rocker, stawiając je w rzędzie nart typowo sportowych.

Nowy profil Full Camber, ze 100% Camberem na całej długości narty, gwarantuję niesamowicie idealne trzymanie się narty nawet na bardzo oblodzonym stoku, dając bardzo dynamiczne odbicie i zarazem przyspieszenie przy wychodzeniu ze skrętu.

Profil Camberowy daje uczucie niesamowicie stabilnej jazdy.

.

DZIOBY W KONSTRUKCJI CASCADE TIP

W modelu Dynastar Speed Course WC w konstrukcji dziobów zastosowano technologię CascadeTip  (czyli warstwowa konstrukcja dziobów).

Cascade Tip to ułożenie poszczególnych warstw metalu i laminatów pokrywających rdzeń, tworząc kaskadę, celem stopniowego zmniejszania twardości narty ku dziobowi.

Dzięki temu inicjacja skrętu jest zdecydowanie płynniejsza, a kontakt krawędzi ze śniegiem jest znacznie stabilniejszy.

Dodatkowo narty Dynastar Speed Course WC posiadają uniwersalny sportowy design, który będzie odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewczyn.

.

DOBÓR DŁUGOŚCI

Zalecamy dobór długości nart do czoła/wzrostu – EKSPERT (0-5cm od wzrostu)

bądź do wysokości nosa – ZAAWANSOWANY NARCIARZ (wówczas od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 5-10 cm).

.

PARAMETRY TALIOWANIA

 
Długość narty [cm]  182
Szerokość dziobu [mm] 105.0
Szerokość po butem [mm] 68.0
Szerokość tyłu narty [mm] 89.0
Promień skrętu [m] 25,0

Dane techniczne

Sezon
outlet
Styl Jazdy
Race
Płeć
mężczyzna
Rocker
BRAK - PROFIL FULL CAMBER
Wiązanie
BRAK - NARTA BEZ WIĄZANIA
Technologie
WOODTITANAL, CASCADE TIP
Jednostka
para
Płyta
WorldCup R18
Rdzeń narty
WOODTITANAL - RDZEŃ DREWNIANY - KONSTRUKCJA SANDWITCH’owa
isbn
NARTY DYNASTAR SPEED COURSE WC R18 182 BLUE DA2DA01

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Dynastar jest producentem sprzętu narciarskiego, którego siedziba znajduje się w świetnym Francuskim ośrodku narciarskim Chamonix. Od powstania w 1963 r. historia marki i jej produkcja zostały połączone z najwyższą górą Europy, Mont Blanc. Chamonix to nie tylko siedziba, ale także świetna inspiracja. To powiązanie z górami i nartami zawsze stanowiło zachętę do budowy nart, zastosowanych materiałów i najlepszego wykorzystania właściwości tych nart.

Dynastar ma na celu stać się marką dla fanów narciarstwa zjazdowego, freeskiing, dla zawodników i koneserów, pozostając wierna swojemu pionierskiemu charakterowi. Firma nie tylko poszukuje elementów projektowych czy modnych kombinacji kolorów, ale przede wszystkim opiera się na zaspokojeniu potrzeb każdego narciarza.

Firma Dynastar nadal projektuje i testuje swoje produkty w Chamonix, gdzie można czerpać inspiracje i energię z otoczenia, które jest przeznaczone do jazdy na nartach.

Producent oferuje narty zjazdowe i skialpinistyczne, a także kompletny sprzęt narciarski taki, jak kije narciarskie, ochraniacze, pokrowce na narty, plecaki i torby oraz inny sprzęt serwisowy.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej