• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 600,00 zł
Narty Head V-SHAPE V2 + Tyrolia SX 10
Kod produktu: 916-00853

Narty Head V-SHAPE V2 + Tyrolia SX 10

HEAD
1 399,00 zł
799,00 zł Oszczędź 600,00 zł
Długość (cm)
  • 149
Darmowy montaż wiązań
Ilość

Styl Jazdy: allround
Sezon: 2019/2020
Płeć: unisex
Wiązanie: TYROLIA SX 10
Zakres wiązań (mm): 263 - 347
Technologie: LYT TECH
Rocker: 10% ROCKER
Rdzeń narty: SYNTETIC CORE - RDZEŃ KOMPOZYTOWY
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

NARTY HEAD V-SHAPE V2 Z WIĄZANIAMI NARCIARSKIMI TYROLIA SX 10

Narty allround’owe Head V-Shape V2 dedykowane są początkującym i średnio jeżdżącym narciarzom, którzy szukają łatwego w prowadzeniu i niewymagającego dużych nakładów sił modelu do komfortowej całodziennej jazdy.

.

ELEMENTY KONSTRUKCYJNE W NARTACH HEAD V-SHAPE

.

KONSTRUKCJA LYT TECH – REDUKCJA WAGI

Oparta na najnowocześniejszych materiałach konstrukcja LYT TECH oferuje doskonałą kombinację Graphene, rdzenia drewnianego Karuba i superlekkiego carbonu zapewnia idealną wytrzymałość, trwałość i niską wagę. Rezultatem zastosowania takiego rozwiązania konstrukcyjnego jest ekstremalna wydajność i fantastyczna reaktywność.

HEAD korzysta z najlżejszego i najbardziej wytrzymałego materiału na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci.

Narty i buty LYT TECH zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku przy jak najniższej wadze sprzętu.
.

TECHNOLOGIA ERA 3.0 – STABILNOŚĆ PROWADZENIA ORAZ TŁUMIENIE DRGAŃ

Istotną rolę w funkcjonalności oraz precyzji prowadzenia nart Easy Joy odgrywa technologia ERA 3.0, która łączy ze sobą trzy następujące cechy:

ROCKER - ułatwia sterowanie i zwiększa uniwersalność w miękkim śniegu,

PROGRESYWNY PROMIEŃ SKRĘTU - pozwala na pełen kontakt krawędzi ze śniegiem podczas skrętu,

PIEZOELEKTRYCZNE WŁÓKNA  niwelują nadmierne wibracje.

Całość sprawia, że narty Head Easy Joy są bardzo łatwe w prowadzeniu i nie wymagają dużych nakładów sił.

.

ALLRIDE ROCKER – PROFIL NARTY Z 20% ROCKEREM

Rocker został podniesiony aż o 20% i połączony z klasycznym camberem 80%, dzięki czemu narty Head V-shape sprawdzają się zarówno na przygotowanych stokach, jak i trasach rozjeżdżonych.

Rocker jako sztuczne dociążenie narty poprzez uniesienie dziobów(20%) pomaga w inicjowaniu skrętu oraz w wejściu w krawędź.

Jazda nigdy jeszcze nie była tak łatwa i przyjemna.

.

WIĄZANIA NARCIARSKIE TYROLIA SX 10

Narty zestawiono z wiązaniami narciarskimi  Tyrolia SX 10, które są montowane na dodatkowej płycie pod wiązaniem.

Zapewnia to możliwość regulacji rozstawu wiązań do buta narciarskiego w zakresie od 264 - 347 mm.

Wiązania są wkręcane bezpośrednio w nawiercone i odpowiednio oznaczone otwory w płycie. Po wkręceniu wiązań do płyty, tylni bezpiecznik jest dodatkowo ruchomy i posiada możliwość dodatkowej regulacji (zakres 3 cm) w przypadku zmiany rozmiaru buta. Jeśli zmieniacie buta narciarskiego na zdecydowanie większego/mniejszego i tylni bezpiecznik nie ma możliwości dopasowania - udaj się do serwisu narciarskiego i przekręcą wam wiązania na odpowiedni rozstaw.

.

DOBÓR DŁUGOŚCI NART HEAD V-SHAPE V2

Początkującym narciarzom proponujemy dobór długości nart do okolic brody-nosa (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 20-15 cm). Bardziej zaawansowani narciarze lub charakteryzujący się wyższą wagą powinni wybrać narty sięgające do okolic nosa – oczu wówczas od wzrostu odejmujemy ok. 10 cm. Więcej o tym jak prawidłowo dobrać narty, pod poniższym linkiem:

JAK DOPASOWAĆ DŁUGOŚĆ NART DO WZROSTU?

.

PARAMETRY TALIOWANIA NART HEAD V-SHAPE V2 :

Długość narty [cm]  149
Szerokość dziobu [mm] 128.0
Szerokość po butem [mm] 70.0
Szerokość tyłu narty [mm] 108.0
Promień skrętu [m] 9.5

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Styl Jazdy
allround
Płeć
unisex
DIN (Skala Z)
3 - 10
Rocker
10% ROCKER
Wiązanie
TYROLIA SX 10
Technologie
LYT TECH
Jednostka
sztuka
Zakres wiązań (mm)
263 - 347
Płyta
tak
Rdzeń narty
SYNTETIC CORE - RDZEŃ KOMPOZYTOWY
isbn
NARTY HEAD V-Shape V2 PP9 149 bk/wh 315299+TYROLIA SX 10 BR.78[E],[J] wh/red 111436 (BK)

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej