• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 1 000,00 zł
Narty Head WORLDCUP REBELS I.GSR + Tyrolia PRD 12 z GRIP WALK
Kod produktu: 916-00863

Narty Head WORLDCUP REBELS I.GSR + Tyrolia PRD 12 z GRIP WALK

HEAD
2 499,00 zł
1 499,00 zł Oszczędź 1 000,00 zł
Długość (cm)
  • 175
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Styl Jazdy: Race
Sezon: 2019/2020
Płeć: mężczyzna
Wiązanie narciarskie w zestawie: TYROLIA PRD 12 z GRIP WALK
Zakres rozstawu wiązań (mm): 255 - 378
Technologie: INTELIGENCE
DIN wiązań (skala siły wypięcia): 3.5 - 12
Rocker: PROFIL REBEL CAMBER
Rdzeń narty: WORLDCUP SANDWICH WOODCORE - RDZEŃ DREWNIANY
Poziom zaawansowania narciarza: zaawansowany
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

NARTY HEAD WORLDCUP REBELS I.GSR Z WIĄZANIAMI NARCIARSKIMI TYROLIA PRD 12 z GRIP WALK

Model Head WC Rebels i.GSR to race carver na przygotowane trasy, który zapewnia szybkość i kontrolę porównywalną do nart zawodniczych (RD), ale nie wymagają ogromnych nakładów sił od narciarza.

I.GSR to narta kochająca szybkość, ze względu na swoje niewielkie taliowanie stworzona dla narciarzy preferujących pośredni promień skrętu.

.

ELEMENTY KONSTRUKCYJNE W NARTACH HEAD WORLDCUP REBELS I.GSR

.

RDZEŃ DREWNIANY – WORLDCUP SANDWICH TECHNOLOGY

Head Worldcup I.GSR posiadają drewniany rdzeń (woodcore), który odpowiada za lepszą kontrolę oraz precyzyjniejszy przekaz sił sterujących.

Kolejnym istotnym aspektem jest konstrukcja WorldCup Sandwich, w której wspomniany pionowo laminowany rdzeń drewniany został ściśnięty przez fenolowe ściany boczne i podwójną tytanową warstwę. 

Konstrukcja zaczerpnięta rodem z Pucharu Świata - tego typu konstrukcja jest uważana za jedną z najszybszych.

.

.

INTELIGENCE – TECHNOLOGIA TŁUMIĄCE DRGANIA NART

Konstrukcja narty o charakterze zawodniczej, okrojona z systemu dosztywniającego Kers sprawia, że I.GSR jest łatwiejszy do opanowania bez utraty dynamiki skrętu. Kers zastąpiony technologią Intelligence – włókna piezoelektryczne, które w błyskawicznym tempie absorbują wibrację podczas jazdy. Przy zwiększaniu prędkości oraz dynamiki jazdy, system Intelligence usztywnia nartę co zwiększa zdecydowanie stabilność. Narta dopasowuje się do stylu jazdy, do tego gdzie i jak jedziesz.

.

FULL SIDEWALL

Na sportowy charakter Head WC Rebels I.GSR wpływa Full Sidewall, czyli w pełni utwardzone ściany boczne na całej długości krawędzi, gwarantujące precyzję skrętów i manewrowania przy osiąganiu dużych prędkości. 

.

PROFIL REBEL CAMBER W NARTACH HEAD REBELS I.GSR

W kolekcji Rebels, Head całkowicie rezygnuje z profilu Rocker, stawiając je w rzędzie nart typowo sportowych.

Nowy profil Rebel camber, ze 100% Camberem na całej długości narty, gwarantuję niesamowicie idealne trzymanie się narty nawet na bardzo oblodzonym stoku, 

dając bardzo dynamiczne odbicie i zarazem przyspieszenie przy wychodzeniu ze skrętu.

Profil Camberowy daje uczucie niesamowicie stabilnej jazdy.

.

.

WIĄZANIA NARCIARSKIE TYROLIA PRD 12 z GRIP WALK

Narty Head Worldcup Rebels i.GSR zostały zestawione z wiązaniami narciarskimi TYROLIA PRD 12 z GRIP WALK  z zakresem manualnej regulacji wiązań do buta narciarskiego: 255-378 mm.

Skala DIN wiązań w przedziale: 3,512.

Wiązanie z technologią GRIP WALK kompatybilne z wszelkimi butami z flekami GRIP WALK oraz ze standardowymi podeszwami zjazdowymi.

.

DOBÓR DŁUGOŚCI HEAD WC REBELS I.GSR

Proponujemy dobór długości nart w przedziale wysokości od nosa  do wysokości oczu (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 10 cm). Eksperci narciarstwa, dla większej stabilności przy większych prędkościach powinni dobrać długośc narty sięgającą do wysokości czoła (od wzrostu odejmujemy ok. 5cm).

.

PARAMETRY TALIOWANIA NARTY HEAD WORLDCUP REBELS I.GSR

Długość narty [cm]  170 175 `
Szerokość dziobu [mm] 117.0 118.0
Szerokość po butem [mm] 68.0 68.0
Szerokość tyłu narty [mm] 101.0 102.0
Promień skrętu [m] 14,4 15,3

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Styl Jazdy
Race
Płeć
mężczyzna
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
3.5 - 12
Rocker
PROFIL REBEL CAMBER
Wiązanie narciarskie w zestawie
TYROLIA PRD 12 z GRIP WALK
Technologie
INTELIGENCE
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
255 - 378
Płyta
tak
Rdzeń narty
WORLDCUP SANDWICH WOODCORE - RDZEŃ DREWNIANY
Poziom zaawansowania narciarza
zaawansowany
ean13
726424851485
isbn
NARTY HEAD WC Rebels iGSR AB 175 white/neon yellow 313389+Tyrolia PRD 12 GW Brake 85 (F) matt black 114226

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej