• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 580,00 zł
Narty zjazdowe HEAD THE LINK PRO R TRACK + wiązanie TYROLIA SP 10 z GRIP WALK
Kod produktu: 916-01152

Narty zjazdowe HEAD THE LINK PRO R TRACK + wiązanie TYROLIA SP 10 z GRIP WALK

HEAD
1 399,00 zł
819,00 zł Oszczędź 580,00 zł
Długość (cm)
  • 130
Darmowy montaż wiązań
Ilość

Styl Jazdy: allround
Sezon: 2019/2020
Płeć: unisex
Wiązanie narciarskie w zestawie: TYROLIA SP 10 z GRIP WALK
Zakres rozstawu wiązań (mm): 263 - 391 mm
Płyta pod wiązaniem: tak
Technologie: ERA 2.0, GRIP WALK
DIN wiązań (skala siły wypięcia): 2,5 - 10
Rocker: 20% ROCKER
Rdzeń narty: WOODCORE - RDZEŃ DREWNIANY
Poziom zaawansowania narciarza: średniozaawansowany
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

NARTY ALLROUND’OWE HEAD THE LINK PRO R

Narty Head The Link PRO R to niezwykle uniwersalna propozycja dla początkujących oraz średniozaawansowanych narciarzy, którzy szukają modelu sprawdzającego się w różnych warunkach – od przygotowanych stoków, po rozjeżdżone, miękkie trasy. Stanowią doskonały kompromis pomiędzy precyzją a komfortem użytkowania dając przyjemność z całodziennej jazdy. 

Narta Head The Link jest niezwykle wszechstronna nartą dającą możliwość zakreślania ciasnych łuków, ze względu na swoje taliowanie a zarazem niewielki promień skrętu.

Narta energiczna oraz szalenie zwrotna dzięki swoim preferencją skrętu. Ze względu na konstrukcję z rdzeniem kompozytowym, narta ma niską sztywność za czym idzie łatwość prowadzenia oraz łatwość poddawania się intencją narciarza. 

Nart seniorska lecz ze względu na umiarkowaną sztywność oraz długość na poziomie 130 cm, model zdecydowanie odpowiedni dla juniorów rozwijających swoje umiejętności narciarskie.

.

ELEMENTY KONSTRUKCYJNE NART ZJAZDOWYCH HEAD THE LINK PRO R

.

WOODCORE CAP – KONSTRUKCJA NARTY Z RDZENIEM DREWNIANYM

Head The Link R PRO zostały zbudowane w oparciu o konstrukcję z rdzeniem drewnianym na pełnej długości narty.

Konstrukcja Woodcore Cap – laminowany pionowo rdzeń drewniany otoczony warstwą włókna szklanego i przykryty odporną warstwą zewnętrznego laminatu.

Ta wybaczająca błędy konstrukcja jest nieznacznie bardziej miękka od konstrukcji Sandwitch Cap co czyni ją idealną by czynić postępy w technice narciarskiej

Drewniany rdzeń nadaje narcie większą sztywność, sprężystość, a także umożliwia lepszy przekaz energii na krawędzie.

Wysoka precyzja sterowania i wyjątkowa dynamika idealnie wpasują się w wymagania ambitnych narciarzy. 

.

PROFIL NARTY Z 20% ROCKEREM – ALLRIDE ROCKER

Ważną funkcję pełni również Allride Rocker – dodatkowo podniesione dzioby narty na poziomie rockera 20% pomagają zainicjować skręt (nawet przy małych prędkościach), oraz ułatwiają jazdę skrętem ciętym oraz wspomaga naukę techniki carvingowej. Tradycyjny profil camber’owy w 80% narty w strefie pod wiązaniem, umożliwia dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi, także na twardym i zbitym śniegu. 

Korzyściami profilu z rockerem są lepsze zachowanie na twardych trasach i podczas dużych prędkości, łatwa inicjacja skrętu, uniwersalność w miękkim śniegu.

.

.

POWŁOKA OCHRONNA LAMINATU – SNAKE SKIN

Head Shape RX wykorzystano wyjątkowo wytrzymałą technologię zabezpieczającą zewnętrzną powłokę strukturalną narty – SnakeSkin, dzięki której narty wytrzymają najbardziej ekstremalne traktowanie.

.

TECHNOLOGIA ERA 2.0 W NARTACH HEAD THE LINK PRO R

Ideału prowadzenia dopełnia zastosowany system Head – ERA 2.0. Istota funkcjonalności technologii Era 2.0, łączy ze sobą dwie następujące cechy:

  • rocker ułatwiający sterowanie i zwiększający uniwersalność na miękkim śniegu,
  • progresywny promień skrętu pozwalający na pełen kontakt krawędzi ze śniegiem (krawędzie są lepiej trzymane).

.

WIĄZANIA NARCIARSKIE TYROLIA SP 10

Narty Head The Link PRO R zestawione zostały z wiązaniami narciarskimi Tyrolia SP 10które posiadają zakres regulacji rozstawu do buta narciarskiego w zakresie od 263 do 391 mm. 

Skala siły wypięcia Din wynosi 2,5 – 10.

.

DOBÓR DŁUGOŚCI NART HEAD THE LINK PRO R

Proponujemy dobór długości nart do brody (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 20-15 cm), a w przypadku narciarzy o większej wadze lub jeżdżących głównie po długich i szerokich nartostradach zalecamy wybór długości do nosa (wówczas od wzrostu należy odjąć ok. 10 cm).

.

PARAMETRY TALIOWANIA NART HEAD THE LINK PRO R

Długość narty [cm]  130 140 `
Szerokość dziobu [mm] 123.0 123.0
Szerokość po butem [mm] 68.0 68.0
Szerokość tyłu narty [mm] 104.0 104.0
Promień skrętu [m] 7,1 8,1

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Styl Jazdy
allround
Płeć
unisex
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
2,5 - 10
Rocker
20% ROCKER
Wiązanie narciarskie w zestawie
TYROLIA SP 10 z GRIP WALK
Technologie
ERA 2.0, GRIP WALK
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
263 - 391 mm
Płyta pod wiązaniem
tak
Rdzeń narty
WOODCORE - RDZEŃ DREWNIANY
Poziom zaawansowania narciarza
średniozaawansowany
ean13
726424125029
isbn
NARTY HEAD The Link Pro R Track XS 130 wh 312475+SP 10 GW PM S.BK 114278

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

PRODUCENT SPRZĘTU NARCIARSKIEGO ORAZ SNOWBOARDOWEGO HEAD - NARTY / BUTY NARCIARSKIE / GOGLE / KASKI / AKCESORIA NARCIARSKIE / DESKI SNOWBOARDOWE / WIĄZANIA SNOWBOARDOWE / BUTY SNOWBOARDOWE

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt narciarski tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich z alpejskiego Pucharu Świata FIS. Do ich teamu Race Head Rebels należą między innymi zawodnicy: Wendy Holdener, Lara Gut-Behrami, Alexis Pinturault, Vincent Kriechmayer, Beat Feuz. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich teamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej