• Obniżka
  • Nowy
  • 801,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Narty allround VOLKL DEACON 8.0 + wiązanie MARKER FDT TP10 z GRIP WALK
Kod produktu: 916-01984

Narty allround VÖLKL DEACON 8.0 + wiązanie MARKER FDT TP10 z GRIP WALK

VÖLKL
2 100,00 zł
1 299,00 zł 801,00 zł - obniżka od ceny katalogowej

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 399,00 zł

Długość (cm)
  • 165
  • 172
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Zamówienie złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego! Kolejna wysyłka za:

Styl Jazdy: ALLROUND
Sezon: 2022/2023
Płeć: Unisex
Wiązanie narciarskie w zestawie: MARKER FDT TP10 z GRIP WALK
Zakres rozstawu wiązań (mm): 260 - 388 mm
Płyta pod wiązaniem: tak
Technologie: GRIP WALK
DIN wiązań (skala siły wypięcia): 3 - 10
Rocker: 10% TIP ROCKER
Szerokość talii (mm): 80 mm
Rdzeń narty: WOODCORE - RDZEŃ DREWNIANY
Stan: FABRYCZNIE NOWE
Poziom zaawansowania narciarza: średniozaawansowany
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

NARTY ZJAZDOWE ALLMOUNTAIN VOLKL DEACON 8.0 Z WIĄZANIAMI NARCIARSKIMI MARKER FDT TP 10 z GRIP WALK

Deacon definiuje na nowo jazdę po stoku. Ta narta łączy koncepcję współzawodnictwa i zabawy, umożliwiając zakreślanie wąskich promieni skrętu i eksplozję dynamiki jazdy z maksymalną kreatywnością.

Model 8.0 względem swoich bliźniaczych alternatyw - MODELI 7.2 różni się szerokością talii. Model DEACON 8.0 posiada zwiększoną szerokość talii (pod butem) - 80 mm, czyniąc je bardziej uniwersalną nartą w głębszym śniegu oraz na rozjeżdżonych trasach. 

Model Deacon z serii 8.0 zbudowany w konstrukcji z rdzeniem drewnianym - WOODCORE, gwarantując narcie więcej dynamiki i sprężystości.

Sprawdź modele z serii DEACON w różnych kombinacjach graficznych oraz o różnym taliowaniu - OFERTA DEACON

Model dający pełne możliwości rozwoju i nauki techniki jazdy skrętem ciętym (carvingowym - typowo na krawędziach).

Model idealny do jazdy dynamicznej na krawędziach, gwarantując narciarzom średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym pole do rozwoju umiejętności i wejście w świat zaawansowanego narciarstwa carvingowego. 

Model DEACON to model o uniwersalnym taliowaniu, daje możliwość do wycinania pośrednich promieni skrętów na poziomie 12,5  m przy długości narty 151 cm.

Deacon’y stanowią doskonały kompromis pomiędzy precyzją prowadzenia a komfortem użytkowania.

Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Deacony posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich.

.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą narty zjazdowych od VOLKL'A

.

KONSTRUKCJA Z RDZENIEM DREWNIANYM - FULL WOODCORE

Narta Volkl Deacon 8.0 zbudowana jest w konstrukcji z rdzeniem drewnianym - Woodcore, umieszczony na pełnej powierzchni narty. 
Rdzeń drewniany działa jak "kręgosłup" narty i daje wspaniałe odczucie na śniegu. Odpowiada on za precyzyjny przekaz sił sterujących, zwiększa stabilność podczas agresywnej jazdy, a także zapewnia maksymalną kontrolę. Woodcore nadaje sztywność przekładającą się rewelacyjne trzymanie krawędzi na twardym, zbitym śniegu.

VOLKL DEACON 75 ALLMOUNTAIN

.

TIP ROCKER - PROFIL NARTY Z 10% ROCKEREM  - ŁATWOŚĆ INICJOWANIA SKRĘTU

Narty Völkl Deacon posiadają profil Tip Rocker, gdzie dzioby zostały podniesione o 10%. Taki profil sprawia, że narty łatwiej inicjują skręt i lepiej zachowują się na miękkich, rozjeżdżonych trasach.

Na pozostałej długości narty zastosowano Camber, który z kolei zapewnia mocne trzymanie krawędzi na twardym śniegu.

Klasyczny 10% Rocker w części dziobowej narty sprawia, że narta pomaga szybciej złapać krawędź,

umożliwiając wybór bardziej agresywnej linii.

Na pozostałej długości narty - 90% Camber. Profil Camber daje bardzo dynamiczne odbicie dzięki wysokiej sprężystości, precyzyjne czucie podłoża oraz niesamowite trzymanie krawędzi na twardym śniegu.

Profil z rockerem na wysokości dziobów oraz z camberem w strefie pod wiązaniem, umożliwia dynamiczną jazdę przy pewnym stabilnym trzymaniu krawędzi, na zdecydowanie twardym i zbitym śniegu.

.

.

ŚLIZG NARTY – P-TEX 2100

Deacon'y wyposażone zostały w technologię produkcji ślizgu zaczerpniętą prosto z Pucharu Świata - ślizg P-Tex 2100. Spiekany, wysoce molekularny polietylenowy ślizg o bardzo wysokiej gęstości. Oprócz doskonałej odporności na ścieranie i doskonałej absorpcji wosku P-Tex 2100 jest bardzo szybki i wykorzystywany wyłącznie w najwyższej linii nart race marki Volkl . Materiał został uaktualniony ze specjalnymi dodatkami, aby uczynić go termicznie oraz elektro-przewodzącym by dowieść swoich walorów jako ślizg o najwyższych właściwościach poślizgu i maksymalnej prędkości w wyścigach.

Pamiętaj, aby solidnie serwisować swój sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Sprawdź nasz poradnik:

JAK PRZECHOWYWAĆ NARTY PO SEZONIE?

.

WIĄZANIA NARCIARSKIE MARKER FDT TP 10.0 Z SYSTEMEM GRIP WALK

Volkl DEACON 8.0 zestawione są z wiązaniami narciarskimi Marker FDT 10.0 z zakresem siły wypięcia DIN 3 – 10. Wiązania montowane na dodatkowej płycie z manualną regulacją rozstawu, która umożliwia szybkie ustawienie do butów narciarskich w zakresie długości skorupy buta od 260 do 388 mm.

Wiązanie spełniające najnowsze standardy z technologią GRIP WALK kompatybilne z wszelkimi butami z flekami GRIP WALK i oczywiście ze standardowymi butami narciarskimi.

.
DOBÓR DŁUGOŚCI NART VOLKL DEACON 8.0

Proponujemy dobór długości nart w przedziale wysokości od brody do nosa (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 10 - 15 cm).

Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem narciarskim odpowiadający na pytanie:

.

JAK DOPASOWAĆ DŁUGOŚĆ NART DO WZROSTU?

.

SPRAWDŹ ZARAZEM JAK ODPOWIEDNIO SERWISOWAĆ SPRZĘT NARCIARSKI 

.

PARAMETRY TALIOWANIA NARTY ALLMOUNTAIN VOLKL DEACON 8.0

Długość narty [cm]  158 165 172 179
Szerokość dziobu [mm] 125 125 125 125
Szerokość po butem [mm] 80 80 80 80
Szerokość tyłu narty [mm] 109 109 109 109
Promień skrętu [m] 13,9 14,5 15,5 16,5

Dane techniczne

Sezon
2022/2023
Styl Jazdy
ALLROUND
Płeć
Unisex
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
3 - 10
Rocker
10% TIP ROCKER
Wiązanie narciarskie w zestawie
MARKER FDT TP10 z GRIP WALK
Technologie
GRIP WALK
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
260 - 388 mm
Szerokość talii (mm)
80 mm
Płyta pod wiązaniem
tak
Rdzeń narty
WOODCORE - RDZEŃ DREWNIANY
Stan
FABRYCZNIE NOWE
Poziom zaawansowania narciarza
średniozaawansowany
ean13
821264764770
isbn
Narty Voelkl DEACON 8.0 172 GREEN V2310364 +Marker FDT TP 10 80MM BLACK/ANTHRACITE 6562U1MC

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

NIEMIECKI PRODUCENT SPRZĘTU NARCIARSKIEGO VOLKL - NARTY VÖLKL / BUTY NARCIARSKIE VÖLKL/DALBELLO / GOGLE NARCIARSKIE VÖLKL / KASKI NARCIARSKIE VÖLKL/MARKER / AKCESORIA NARCIARSKIE VÖLKL / DESKI SNOWBOARDOWE VÖLKL

Völkl to niemiecka marka, znana przede wszystkim z produkcji sprzętu narciarskiego. Powstała w 1923 roku za sprawą Georga Völkla, który wraz z synem zajął się produkcją nart. Firma od początku była otwarta na zmiany i często wychodziła naprzód z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak: skonstruowanie modelu Racetiger (w całości wykonanego z metalu), zastosowanie w konstrukcji nart włókien węglowych, utworzenie serii „P” – nart precyzyjnie dopasowanych do biomechaniki człowieka, czy wprowadzenie serii nart carvingowych. W 1997 roku marka Völkl rozpoczęła również sprzedaż swoich desek snowboardowych, a z czasem także ubrań i wiązań narciarskich Vmotion, które są zintegrowane z nartami. Liczne sukcesy firmy przyczyniły się do jej dużej popularności, także na arenie międzynarodowej.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej