• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 800,00 zł
Kod produktu: 916-00311-177

Narty Head WC Rebels Igsr + Tyrolia Power 11

HEAD
2 299,00 zł
1 499,00 zł Oszczędź 800,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Taliowanie (mm-mm-mm): 117.0 - 69.0 - 101.0
Promień skrętu (m): 15.7
Wiązanie: tyrolia power 11

Model Head WC Rebels i.GSR to race carver na przygotowane trasy, który zapewnia szybkość i kontrolę jak narty zawodnicze, ale nie wymaga tyle wysiłku od narciarza. Krótszy promień skrętu, na poziomie 15,7 m przy długości 177cm, zapewnia gładkie skręty na żądanie, podczas gdy wyjątkowa reaktywność pochodzi z profilu Camber i konstrukcji Worldcup Sandwich.


Narta kochająca szybkość, ze względu na swoje niewielkie taliowanie stworzona dla narciarzy preferujących dłuższe skręty. Konstrukcja narty o charakterze zawodniczej, okrojona z systemu dotwardzającego Kers sprawia, że I.GSR jest łatwiejszy do opanowania bez utraty dynamiki skrętu. Kers zastąpiony technologią Intelligence – włókna piezoelektryczne, które w błyskawicznym tempie absorbują wibrację podczas jazdy. Przy zwiększaniu prędkości oraz dynamiki jazdy, system Intelligence usztywnia nartę co zwiększa zdecydowanie stabilność. Narta dopasowuje się do stylu jazdy, do tego gdzie i jak jedziesz.


Na sportowy charakter Head WC Rebels I.GSR ma także wpływ Full Sidewall, czyli w pełni utwardzone ściany boczne na całej długości krawędzi, gwarantujące precyzję skrętów i manewrowania przy osiąganiu dużych prędkości. 


W modelu Head Worldcup Rebels i.GSR zrezygnowano z zastosowania, a zastosowano profil Rebel Camber na całej długości narty. Gwarantuje to znaczne przyspieszenie i odpowiednie trzymanie krawędzi.


Na uwagę zasługuję również wyjątkowy ślizg UHM C ze strukturą Race. Najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych. Technicy, którzy budują narty zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn.


Narty Head Worldcup Rebels i.GSR zostały zestawione związaniami Tyrolia Power 11 z zakresem regulacji wiązań do buta narciarskiego: 255-378 mm.


Proponujemy dobór długości nart w przedziale wysokości od nosa do czoła (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 10-5 cm).

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2015/2016
Styl Jazdy
race
Taliowanie (mm-mm-mm)
117.0 - 69.0 - 101.0
Promień skrętu (m)
15.7
Kolor
biały
Płeć
mężczyzna
DIN (Skala Z)
3 - 11
Rocker
nie
Wiązanie
tyrolia power 11
Technologie
struktura race
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Inne produkty w tej samej kategorii:

Montujemy wiązania

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

Jak dobrać sprzęt?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

Porady specjalistów

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

Natychmiastowa wysyłka

Cały towar prezentowany na stronie znajduje się w naszym magazynie. Składając zamówienie do godziny 13:00 (od poniedziałku do piątku) możesz mieć pewność, że sprzęt zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia.

Czytaj więcej