• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 1 350,00 zł
Kod produktu: 916-00312

Narty Head WC Rebels I.race + Tyrolia Peak 15

HEAD
3 099,00 zł
1 749,00 zł Oszczędź 1 350,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Taliowanie (mm-mm-mm): 117.0-68.0-101.0
Promień skrętu (m): 14.4
Wiązanie: tyrolia peak 15
Zadedykowane dla narciarzy z dużymi umiejętnościami Worldcup Rebels I.Race marki Head są niezwykle dynamiczne i nie wybaczają błędów. Zaprojektowane, aby zapewnić narciarzowi szybką i agresywną jazdę. Narty z najwyższej półki, z licznymi innowacjami departamentu Race’owego Head’a.
Narty I.Race wyposażone zostały w wyjątkowy rdzeń drewniany, ręcznie wykonany przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie. Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie fenolowe ściany boczne i najlepszy Titanal. Tworzy to bardzo sztywną kombinację zapewniającą trwałość, stabilność i sportowy charakter. Ideału prowadzenia dopełnia system dotwardzający nartę – KERS, który działa jak turbosprężarka. Kers dostarcza dodatkowej mocy i przyspieszenia poprzez usztywnienie tylnej części narty podczas wyjścia ze skrętu. Efekt: doładowanie katapultujące narciarza w następny skręt. Kers nie wpływa na sztywność poprzeczną narty, ale dodatkowo wzmacnia jej elastyczność wzdłużną. Technologia Kers oparta jest na zupełnie nowym chipie zdolnym do kumulowania energii oraz przechowywania jej aż do właściwego momentu. Włókna piezoelektryczne przekształcają energie kinetyczną w energię elektryczną, która jest magazynowana w zatopionym w narcie chipie. Energia elektryczna jest natychmiastowo uwalniana do odpowiednich części narty, wskazywanych przez specjalne czujniki. Uwolnienie energii w odpowiednim czasie jest automatycznie kontrolowane i skoordynowane. Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu, aktywny microchip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty, który natychmiast sztywnieje zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu.
Na sportowy charakter Head WC Rebels I.Race ma także wpływ Full Sidewall, czyli w pełni utwardzone ściany boczne (na całej długości krawędzi), gwarantujące precyzję skrętów i manewrowania przy osiąganiu dużych prędkości.
W modelu Head Worldcup Rebels I.Race zrezygnowano z Rockera, natomiast zastosowano profil Rebel Camber na całej długości narty. Gwarantuje to wybuchowe przyspieszenie i wspaniałe trzymanie krawędzi.
Na uwagę zaawansowanych narciarzy zasługuję również wyjątkowy ślizg UHM C ze strukturą Race. Najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych. Technicy, którzy budują narty zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn
Narty Head Worldcup Rebels I.Race zostały zestawione wiązaniami Tyrolia Peak 15. Montaż na płycie umożliwia regulację w zakresie 261-372 mm.
Proponujemy dobór długości nart w przedziale wysokości od nosa do czoła (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 10-5 cm).
2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2015/2016
Styl Jazdy
race
Taliowanie (mm-mm-mm)
117.0-68.0-101.0
Promień skrętu (m)
14.4
Kolor
czarny
Płeć
mężczyzna
DIN (Skala Z)
5 - 15
Rocker
nie
Wiązanie
tyrolia peak 15
Technologie
struktura race
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)
261 - 372

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Inne produkty w tej samej kategorii:

Montujemy wiązania

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

Jak dobrać sprzęt?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

Porady specjalistów

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

Natychmiastowa wysyłka

Cały towar prezentowany na stronie znajduje się w naszym magazynie. Składając zamówienie do godziny 13:00 (od poniedziałku do piątku) możesz mieć pewność, że sprzęt zostanie wysłany jeszcze tego samego dnia.

Czytaj więcej