• Obniżka
  • Oszczędź 1 100,00 zł
Kod produktu: 916-00351-165

Narty Volkl Racetiger SC E + Marker Vmotion 10

VOLKL
3 299,00 zł
2 199,00 zł Oszczędź 1 100,00 zł
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Nie czekaj! Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za:
Zamów do 13:00 - gwarancja wysyłki dzisiaj!

Sezon: 2017/2018
Płeć: Mężczyzna
Wiązanie narciarskie w zestawie: marker vmotion 10
Zakres rozstawu wiązań (mm): 264-379
Technologie: powered by carbon
DIN wiązań (skala siły wypięcia):
Rocker: tak

Völkl Racetiger SC e UVO to narty slalomowe, przeznaczone do jazdy krótkimi skrętami.


Polecane są narciarzom zaawansowanym, charakteryzującym się dynamicznym stylem jazdy. Model przeznaczony jest przede wszystkim na przygotowane trasy, gdzie można rozwijać duże prędkości.


Ważną rolę odgrywa technologia UVO – czyli Ultimate Vibration Object. Zadaniem tego systemu jest tłumienie drgań, dzięki czemu narty stają się stabilniejsze podczas dużych prędkości i można nimi łatwiej sterować. Wszystko za sprawą przemieszczającego się elementu (umieszczonego przy dziobach nart, gdzie są one najbardziej narażone na wibracje), który tłumi drgania wielokierunkowo.


Kolejnym ważnym aspektem w konstrukcji nart jest Full Sensor Woodcore light, czyli „odchudzony” drewniany rdzeń umieszczony na całej długości narty. Odpowiada on za większą sztywność narty, zwiększa stabilność podczas agresywnej jazdy, a także umożliwia lepszy przekaz energii na krawędzie. Mniejsza waga nart sprawia, że można nimi łatwiej manewrować, co w szczególności docenią kobiety, albo mężczyźni o niższej wadze.


Tip Rocker (delikatnie podniesione dzioby nart) gwarantuje natomiast łatwiejsze inicjowanie skrętu i wspomaga manewrowanie nartami.


Völkl Racetiger SC e UVO posiada również technologię Powered By Carbon – jest to warstwa Carbonu umieszczona w rdzeniu narty, która zapewnia większą sprężystość i lepszą dynamikę jazdy.


Narty Völkl Racetiger SC e UVO zostały wyposażone w wiązania Marker VMotion 10 (skala Din 4 -10), montowane na płycie umożliwiającej beznarzędziowe ustawienie wiązań do butów narciarskich w zakresie od 264 – 379 mm. Takie rozwiązanie pozwala samodzielnie zmienić rozstaw wiązań, bez konieczności zanoszenia sprzętu do serwisu.


Proponujemy dobór długości nart do ust (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 15 cm), a w przypadku narciarzy o większej wadze zalecamy wybór długości do nosa (wówczas od wzrostu należy odjąć ok. 10 cm).

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2017/2018
Kolor
biały
Płeć
Mężczyzna
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
Rocker
tak
Wiązanie narciarskie w zestawie
marker vmotion 10
Technologie
powered by carbon
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
264-379
isbn
Narty Voelkl RACETIGER SC E VMOTION3 165 117081 +Marker VMOTION 10 GW BLACK/WHITE 6562S1 VA

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

NIEMIECKI PRODUCENT SPRZĘTU NARCIARSKIEGO VOLKL - NARTY / BUTY NARCIARSKIE / GOGLE / KASKI / AKCESORIA NARCIARSKIE / DESKI SNOWBOARDOWE

Völkl to niemiecka marka, znana przede wszystkim z produkcji sprzętu narciarskiego. Powstała w 1923 roku za sprawą Georga Völkla, który wraz z synem zajął się produkcją nart. Firma od początku była otwarta na zmiany i często wychodziła naprzód z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak: skonstruowanie modelu Racetiger (w całości wykonanego z metalu), zastosowanie w konstrukcji nart włókien węglowych, utworzenie serii „P” – nart precyzyjnie dopasowanych do biomechaniki człowieka, czy wprowadzenie serii nart carvingowych. W 1997 roku marka Völkl rozpoczęła również sprzedaż swoich desek snowboardowych, a z czasem także ubrań i wiązań narciarskich Vmotion, które są zintegrowane z nartami. Liczne sukcesy firmy przyczyniły się do jej dużej popularności, także na arenie międzynarodowej.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej