• Wyprzedaż!
  • 2 200,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Kod produktu: 916-00003-170

Narty Atomic Drive D2 Doubledeck + Atomic Neox TL 12

ATOMIC
3 599,00 zł
1 399,00 zł 2 200,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Nie czekaj! Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za:
Zamów do 13:00 - gwarancja wysyłki dzisiaj!

Sezon: outlet
Płeć: Mężczyzna
Wiązanie narciarskie w zestawie: atomic neox tl 12
Zakres rozstawu wiązań (mm):
Technologie: d2 doubledeck
DIN wiązań (skala siły wypięcia):
Rocker: nie
Elastyczność i promień skrętu to dwa główne parametry określające właściwości nart. Dzięki najnowszej technologii D2 DOUBLEDECK™ opracowanej przez firmę Atomic wszechstronność" to cecha, która nabrała zupełnie nowego znaczenia. Otóż w modelach D2 DOUBLEDECK™ zastosowano dwa oddzielne elementy, stanowiące górną i dolną warstwę nart. Zadaniem części dolnej (Adapter Deck), porównywanej do zawieszenia w samochodzie z napędem na 4 koła, jest dostosowanie do warunków śniegowych na trasie, podczas gdy zadaniem części górnej (Control Deck) jest kontrola toru jazdy i właściwe wykorzystanie umiejętności narciarza. Wspomniane dwa elementy połączone są w taki sposób, aby nie "przeszkadzać" w swobodnym wyginaniu narty, oraz nie powodować wibracji w trakcie jazdy. ADAPTER DECK jest w nieustannym kontakcie ze zjazdówką. Ekstremalnie miękki flex umożliwia przystosowanie się do różnych warunków jazdy. CONTROL DECK przyjmuje impulsy od narciarza i przenosi je na Adapter Deck. Control Deck dzięki większej twardości zapewnia odpowiednie przenoszenie sił i optymalizuje rozdzielną stabilność. Obydwie narty (płyty) są ze sobą spojone wolno pływającym zamkowym mechanizmem. Dzięki temu obie płyty mogą się niezależnie i całkiem dowolnie poruszać. VARIO CUT – automatyczna zmiana promienia, adaptacyjne dostosowanie promienia (10-16m)."
2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
outlet
Kolor
Black
Płeć
Mężczyzna
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
Rocker
nie
Wiązanie narciarskie w zestawie
atomic neox tl 12
Technologie
d2 doubledeck
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
isbn
NARTY ATOMIC DRIVE D2 VC 72 170 BLACK/RED+NEOX TL 12 RED/WHITE AD5000050076

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

ATOMIC – AUSTRIACKI PRODUCENT SPRZĘTU NARCIARSKIEGO - NARTY ATOMIC / BUTY NARCIARSKIE ATOMIC / GOGLE NARCIARSKIE ATOMIC / KASKI NARCIARSKIE ATOMIC / AKCESORIA NARCIARSKIE ATOMIC

Atomic to jedna z najpopularniejszych marek oferujących sprzęt narciarski z siedzibą w Altermarkt. Założona w 1955 roku przez Aloisa Rohtmosera, przez lata osiągała ogromne sukcesy, które sprawiły, że aktualnie produkuje ok. 600 tysięcy par nart rocznie. O tym, że austriacka firma jest jednym z najlepszych producentów dowodzi liczba złotych medali, które zdobyła podczas Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata w Narciarskim Pucharze Świata FIS – do tej pory nie udało się to żadnej innej marce. Na nartach Atomic jeżdżą takie sławy jak: Mikaela Shiffrin, Hermann Maier, Aleksander Aamodt Kilde, czy Marco Shwarz. W 1994 roku Atomic został przejęty przez finlandzką firmę Amer Sports Group, która aktualnie jest największym producentem sportowym na świecie.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej