• Obniżka
  • Oszczędź 270,00 zł
Kod produktu: 916-00082

Narty Head REV 70 + Head PR 11

HEAD
849,00 zł
579,00 zł Oszczędź 270,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Styl Jazdy: allround
Sezon: 2012/2013
Płeć: mężczyzna
Wiązanie: head pr 11 brake 90
Zakres wiązań (mm): 257 - 380
Technologie:
Rocker: tak

Head Rev 70 PR to narty zaliczane do grupy allround – są bardzo zwrotne i umożliwiają jazdę, która nie wymaga dużego wysiłku.


Model wykazuje doskonałe właściwości carvingowe, dlatego będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób początkujących, jak i średniozaawansowanych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności.


Narty najlepiej sprawdzają się podczas średnich prędkości oraz na dobrze przygotowanych trasach.


Istotną rolę w funkcjonalności nart odgrywa innowacyjna technologia Era 3.0, która łączy ze sobą technologie, kształt i geometrie: Rocker ułatwia sterowanie i zwiększa uniwersalność na miękkim śniegu, progresywny promień skrętu umożliwia pełen kontakt krawędzi ze śniegiem (krawędzie są lepiej trzymane), natomiast piezoelektryczne włókna niwelują nadmierne wibracje narty.


Model Head Rev 70 PR charakteryzuje się również niską wagą, co szczególnie docenią początkujący użytkownicy.


Narty wyposażone są w płytę, umożliwiającą beznarzędziowe ustawienie wiązań do butów narciarskich w zakresie 257 – 389 mm. Takie rozwiązanie sprawia, że narciarz może samodzielnie dopasować wiązanie do różnych rozmiarów buta, bez konieczności zanoszenia sprzętu do serwisu.

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2012/2013
Styl Jazdy
allround
Kolor
biały
Płeć
mężczyzna
DIN (Skala Z)
Rocker
tak
Wiązanie
head pr 11 brake 90
Technologie
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)
257 - 380
ean13
726423586180
isbn
NARTY HEAD REV 70 PR 170 WHITE/BLUE + HEAD PR 11 BRAKE 90/WIDE 90 WHITE/BLACK 100529/PR 11 BR. 78 WH/BLK 100384 12/13

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej