• Obniżka
  • 585,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Kod produktu: 900-00303

Narty Völkl JR Racetiger SL + Marker 3 Motion 4.5

VOLKL
964,00 zł
379,00 zł 585,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Zamówienie złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego! Kolejna wysyłka za:

Styl Jazdy: ALLROUND
Sezon: 2013/2014
Płeć: Junior
Wiązanie narciarskie w zestawie: marker 3 motion 4.5 jr
Zakres rozstawu wiązań (mm): 200 - 285
Technologie: 3 motion
DIN wiązań (skala siły wypięcia):
Rocker: tak
Völkl Racetiger to narty zaprojektowane z myślą o najmłodszych pasjonatach narciarstwa.
Gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania, umożliwiają szybkie postępy, a także cechują się atrakcyjnym, uniwersalnym wyglądem, który jest odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.
Narty przeznaczone są dla użytkowników poczatkujących i średniozaawansowanych, jeżdżących po dobrze przygotowanych stokach. Najlepiej sprawdzają się przy średnich prędkościach.
Narty posiadają Tip Rocker, (charakteryzuje się lekko podniesionym dziobem i tradycyjnym profilem narty w strefie wiązania), który powoduje, że początkujący narciarze łatwiej inicjują skręt, natomiast bardziej zaawansowani użytkownicy, mogą spodziewać się pewniejszego trzymania krawędzi podczas dynamicznej jazdy.
Biorąc pod uwagę, że stopa dziecka rośnie w bardzo szybkim tempie, producenci wyposażyli narty w płytę 3 Motion, która umożliwia ustawienie wiązań w zakresie od 200 do 285 cm. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie różnych rozmiarów butów narciarskich.
Narty Racetiger są bardzo skrętne i lekkie, dzięki czemu twoje dziecko potraktuje narciarstwo jako świetną zabawę, która z czasem przeobrazi się w jeden z ulubionych sportów zimowych.
2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2013/2014
Styl Jazdy
ALLROUND
Płeć
Junior
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
Rocker
tak
Wiązanie narciarskie w zestawie
marker 3 motion 4.5 jr
Technologie
3 motion
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
200 - 285

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

NIEMIECKI PRODUCENT SPRZĘTU NARCIARSKIEGO VOLKL - NARTY VOLKL / BUTY NARCIARSKIE VOLKL / GOGLE NARCIARSKIE VOLKL / KASKI NARCIARSKIE VOLKL / AKCESORIA NARCIARSKIE VOLKL / DESKI SNOWBOARDOWE

Völkl to niemiecka marka, znana przede wszystkim z produkcji sprzętu narciarskiego. Powstała w 1923 roku za sprawą Georga Völkla, który wraz z synem zajął się produkcją nart. Firma od początku była otwarta na zmiany i często wychodziła naprzód z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak: skonstruowanie modelu Racetiger (w całości wykonanego z metalu), zastosowanie w konstrukcji nart włókien węglowych, utworzenie serii „P” – nart precyzyjnie dopasowanych do biomechaniki człowieka, czy wprowadzenie serii nart carvingowych. W 1997 roku marka Völkl rozpoczęła również sprzedaż swoich desek snowboardowych, a z czasem także ubrań i wiązań narciarskich Vmotion, które są zintegrowane z nartami. Liczne sukcesy firmy przyczyniły się do jej dużej popularności, także na arenie międzynarodowej.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej