• Obniżka
  • Oszczędź 330,00 zł
Kod produktu: 916-00105

Narty Head Supershape Team LR + Head LRX 7.5

HEAD
769,00 zł
439,00 zł Oszczędź 330,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Styl Jazdy: allround
Sezon: 2013/2014
Płeć: kobieta
Wiązanie: head lrx 7.5 ac br. 78
Zakres wiązań (mm):
Technologie:
Rocker: tak

Head Supershape Team LR to juniorskie narty typu allround – czyli najbardziej uniwersalny model, przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych. Przeznaczone są głównie na dobrze przygotowane trasy i do rozwijania średnich prędkości. Model Supershape Team został dostosowany do potrzeb juniorów, poprzez niską wagę oraz taliowanie, które sprawia, że narciarz łatwiej inicjuje skręt. Największym atutem nart jest innowacyjna technologia ERA 2.0, która łączy funkcje rockera z progresywnym promieniem skrętu, a jej zadaniem jest zwiększenie sterowności i lepsze unoszenie na miękkim śniegu. Dzięki takiemu rozwiązaniu krawędź ma kontakt ze śniegiem na całej długości, a narciarz ma lepszą kontrolę nad nartami i łatwiej inicjuje skręt. Uniwersalny design sprawia, że narty są odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Dodatkowo, powłoka zewnętrzna jest lekko chropowata, dzięki czemu nie widać na niej zarysowań, tak jak w przypadku błyszczącego laminatu. Biorąc pod uwagę, że stopa dziecka rośnie w bardzo szybkim tempie, producenci wyposażyli narty w specjalną płytę, która umożliwia samodzielne ustawienie wiązań w zakresie od 239 - 323 mm. Dzięki temu, wiązania są kompatybilne z różnymi długościami butów narciarskich.

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2013/2014
Styl Jazdy
allround
Kolor
Black
Płeć
kobieta
DIN (Skala Z)
Rocker
tak
Wiązanie
head lrx 7.5 ac br. 78
Technologie
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)
ean13
726423906124
isbn
NARTY HEAD SUPERSHAPE TEAM LR137 BLACK/RED 13/14 PLATE DZIOBY+WIAZANIA HEAD LRX 7.5 AC BR. 78 SOL.WHITE/BLACK 100436

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej