• Wyprzedaż!
  • Oszczędź 750,00 zł
Kod produktu: 900-00340

Narty Fischer RC4 Worldcup + Fischer RC4 Z12

FISCHER
2 399,00 zł
1 649,00 zł Oszczędź 750,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Sezon: 2014/2015
Płeć: mężczyzna
Wiązanie: fischer rc4 z12
Zakres wiązań (mm): 257 - 380
Technologie: sandwich sidewall construction
Fischer RC4 Worldcup SC to narty slalomowe, przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy, którzy preferują krótkie i cięte skręty.
Narty charakteryzują się mocnym taliowaniem, które umożliwia łatwiejszą jazdę na krawędziach.
Jedną z najważniejszych technologii w tym modelu jest World Cup Tuning, czyli jeszcze lepsze wykończenie krawędzi i ślizgów (identyczne jak w nartach z Pucharu Świata), gwarantujące większą kontrolę, nawet na oblodzonej trasie.
Dużą rolę w funkcjonalności nart odgrywa również technologia Hole Ski: są to charakterystyczne wycięcia na dziobach i piętkach nart, dzięki którym narta jest lżejsza i można szybciej odzyskać nad nią kontrolę.

Kolejną innowacją jest Racetrack - płyta, która nie utwardza narty pod butem i pozwala na jej swobodne wygięcie. Takie rozwiązanie sprawia, że narta nie traci kontaktu ze śniegiem, zachowując właściwy tor jazdy.

Fischer RC4 Worldcup posiada także drewniany rdzeń , którego warstwowe ułożenie gwarantuje odpowiedni balans między stabilnością a dynamiką ( technologia Sandwich Sidewall Construction).

Nowy, spiekany ślizg jeszcze lepiej odprowadza wodę spod narty.

Narty Fischer Worldcup RC4 zestawiono z wiązaniami Fischer RC4 Z12, które montowane są na płycie. Umożliwia to beznarzędziowe ustawienie wiązań do butów narciarskich w zakresie od 257 do 380 mm. Teraz bez żadnych narzędzi możesz zamieniać się nartami z rodziną i przyjaciółmi bezpośrednio na stoku, bez konieczności zanoszenia sprzętu do serwisu.
2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2014/2015
Kolor
Black
Płeć
mężczyzna
DIN (Skala Z)
Wiązanie
fischer rc4 z12
Technologie
sandwich sidewall construction
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)
257 - 380
isbn
NARTY FISCHER RC4 WC SC RACETRACK 170 BLACK/YELLOW+FISCHER RC4 Z 12 MATT BLACK/YELLOW T12013

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Brak opisu

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej