• Wyprzedaż!
  • Oszczędź 314,00 zł
Kod produktu: 900-00342

Narty Head Shape MX + Tyrolia SL 100

HEAD
989,00 zł
675,00 zł Oszczędź 314,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Styl Jazdy: allround
Sezon: 2013/2014
Płeć: mężczyzna
Wiązanie: tyrolia sl 100
Zakres wiązań (mm):
Technologie:
Rocker: tak

Head Shape Mx to narty typu allround, dedykowane narciarzom, którzy preferują rekreacyjny styl jazdy. Ze względu na swoją wszechstronność, model jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych użytkowników. Narty charakteryzują się mocnym taliowaniem, ułatwiającym zainicjowanie skrętu, a także pomagającym osobom, które dopiero uczą się jazdy carvingowej. Istotną rolę w funkcjonalności nart odgrywa innowacyjny technologia Era 3.0, która łączy ze sobą trzy następujące cechy: • rocker ułatwia sterowanie i zwieksza uniwersalność na miękkim śniegu, • progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem (krawędzie są lepiej trzymane), • piezoelektryczne włókna niwelują nadmierne wibracje narty. Dodatkowo narty posiadają uniwersalny design, który jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzna. Model Head Shape Mx zestawiono z lekkim wiązaniem Tyrolia, które sprawdzi się w każdych warunkach i pomoże doskonalić umiejętności. Montaż na płycie umożliwia regulację wiązania (przy pomocy narzędzi) w zakresie od 261 do 372 mm.

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2013/2014
Styl Jazdy
allround
Kolor
czerwony
Płeć
mężczyzna
DIN (Skala Z)
Rocker
tak
Wiązanie
tyrolia sl 100
Technologie
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)
isbn
NARTY HEAD SHAPE MX PP9 170 BLACK/RED 310593+TYROLIA SL 100 SILVER/BLACK 111024

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej