• Wyprzedaż!
  • Oszczędź 314,00 zł
Kod produktu: 900-00342

Narty Head Shape MX + Tyrolia SL 100

HEAD
989,00 zł
675,00 zł Oszczędź 314,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Sezon: 2013/2014
Płeć: mężczyzna
Wiązanie: tyrolia sl 100
Zakres wiązań (mm):
Technologie:
Rocker: tak

Head Shape Mx to narty typu allround, dedykowane narciarzom, którzy preferują rekreacyjny styl jazdy. Ze względu na swoją wszechstronność, model jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych użytkowników. Narty charakteryzują się mocnym taliowaniem, ułatwiającym zainicjowanie skrętu, a także pomagającym osobom, które dopiero uczą się jazdy carvingowej. Istotną rolę w funkcjonalności nart odgrywa innowacyjny technologia Era 3.0, która łączy ze sobą trzy następujące cechy: • rocker ułatwia sterowanie i zwieksza uniwersalność na miękkim śniegu, • progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem (krawędzie są lepiej trzymane), • piezoelektryczne włókna niwelują nadmierne wibracje narty. Dodatkowo narty posiadają uniwersalny design, który jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzna. Model Head Shape Mx zestawiono z lekkim wiązaniem Tyrolia, które sprawdzi się w każdych warunkach i pomoże doskonalić umiejętności. Montaż na płycie umożliwia regulację wiązania (przy pomocy narzędzi) w zakresie od 261 do 372 mm.

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2013/2014
Styl Jazdy
allround
Płeć
mężczyzna
DIN (Skala Z)
Rocker
tak
Wiązanie
tyrolia sl 100
Technologie
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)
isbn
NARTY HEAD SHAPE MX PP9 170 BLACK/RED 310593+TYROLIA SL 100 SILVER/BLACK 111024

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej