• Obniżka
  • Oszczędź 670,00 zł
Kod produktu: 900-00345

Narty Völkl RTM 7.4 +marker 10.0 Fastrak III

VÖLKL
1 569,00 zł
899,00 zł Oszczędź 670,00 zł
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Styl Jazdy: allround
Sezon: 2013/2014
Płeć: mężczyzna
Wiązanie: marker 10.0 fastrak iii
Zakres wiązań (mm): 273 - 376
Technologie:
Rocker: tak

Völkl RTM 7.4 to narty allroundowe, przeznaczone dla średniozaawansowanych narciarzy. Polecane są osobom, które preferują jazdę rekreacyjną – osiągają średnie prędkości i jeżdżą głównie na przygotowanych stokach.


Największą zaletą tego modelu jest Full Sensor Woodcore, czyli drewniany rdzeń, umieszczony na całej długości narty. Jego zadaniem jest wzmocnienie narty i nadanie jej odpowiedniej sztywności.


Ważną funkcję pełni również Tip Rocker, czyli lekko podniesiony dziób narty, który w znacznym stopniu ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach. Z kolei tradycyjny profil w strefie wiązania umożliwia dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi.


Technologia Progressive dostosowuje drewniany rdzeń do konstrukcji Tip Rocker, zwiększając w ten sposób stabilność narty podczas większych prędkości.


Design modelu jest bardzo uniwersalny, dlatego będzie odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.


Narta w krótszych długościach jest idealnym rozwiązaniem dla instruktorów, którzy spędzają cały dzień na stoku.


Völkl RTM 7.4 zostały zestawione z wiązaniem Marker, które montowane jest na płycie, umożliwiającej beznarzędziowe ustawienie wiązań do butów narciarskich, w zakresie 273 – 376 mm.

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2013/2014
Styl Jazdy
allround
Kolor
biały
Płeć
mężczyzna
DIN (Skala Z)
Rocker
tak
Wiązanie
marker 10.0 fastrak iii
Technologie
Jednostka
para
Zakres wiązań (mm)
273 - 376
isbn
NARTY VOLKL RTM 7.4 170 GOLD+MARKER 10.0 FASTRAK III BLACK/WHITE/SILVER 6523N1SS/MS

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Völkl to niemiecka marka, znana przede wszystkim z produkcji sprzętu narciarskiego. Powstała w 1923 roku za sprawą Georga Völkla, który wraz z synem zajął się produkcją nart. Firma od początku była otwarta na zmiany i często wychodziła naprzód z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak: skonstruowanie modelu Renntiger (w całości wykonanego z metalu), zastosowanie w konstrukcji nart włókien węglowych, utworzenie serii „P” – nart precyzyjnie dopasowanych do biomechaniki człowieka, czy wprowadzenie serii nart carvingowych. W 1997 roku marka Völkl rozpoczęła również sprzedaż swoich desek snowboardowych, a z czasem także ubrań i wiązań narciarskich Motion, które są zintegrowane z nartami. Liczne sukcesy firmy przyczyniły się do jej dużej popularności, także na arenie międzynarodowej.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej