• Obniżka
  • 1 380,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Kod produktu: 900-00525-175

Narty Völkl Racetiger RC UVO + Marker Xmotion 11

VOLKL
2 979,00 zł
1 599,00 zł 1 380,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Zamówienie złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego! Kolejna wysyłka za:

Sezon: 2015/2016
Płeć: Mężczyzna
Wiązanie narciarskie w zestawie: marker xmotion 11
Zakres rozstawu wiązań (mm): 264 - 379
Technologie: uvo
DIN wiązań (skala siły wypięcia):
Rocker: tak

Völkl Racetiger RC Uvo to narty gigantowe, przeznaczone do jazdy długimi, pełnymi łukami. Model jest bardzo stabilny oraz charakteryzuje się wysokim flexem, co umożliwia mocne trzymanie krawędzi – nawet na twardym i oblodzonym podłożu.


Narty wyróżniają się przede wszystkim innowacyjną technologią, którą jest UVO – czyli Ultimate Vibration Object. Zadaniem tego systemu jest tłumienie drgań, dzięki czemu narty stają się stabilniejsze podczas dużych prędkości i można nimi łatwiej sterować. Wszystko za sprawą przemieszczającego się elementu (umieszczonego przy dziobach nart, gdzie są one najbardziej narażone na wibracje), który tłumi drgania wielokierunkowo. Kolejnym ważnym aspektem w konstrukcji nart jest Full Sensor Woodcore, czyli drewniany rdzeń umieszczony na całej długości narty. Odpowiada on za większą sztywność narty, zwiększa stabilność podczas agresywnej jazdy, a także umożliwia lepszy przekaz energii na krawędzie.


Tip Rocker (delikatnie podniesione dzioby nart) gwarantuje natomiast łatwiejsze inicjowanie skrętu i wspomaga manewrowanie nartami. Völkl Racetiger RC Uvo posiada również technologię Powered By Steel – jest to warstwa stali umieszczona w rdzeniu narty, która zapewnia narcie większą sprężystość i lepszą dynamikę jazdy.


Narty Völkl Racetiger RC Uvo zostały wyposażone w wiązania Marker XMotion 11 (skala Din 3-11), montowane na płycie umożliwiającej beznarzędziowe ustawienie wiązań do butów narciarskich w zakresie od 264 – 379 mm. Takie rozwiązanie pozwala samodzielnie zmienić rozstaw wiązań, bez konieczności zanoszenia sprzętu do serwisu.


Proponujemy dobór długości nart do wzrostu lub do nosa – w tym przypadku od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 10 cm.

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2015/2016
Kolor
pomarańczowy
Płeć
Mężczyzna
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
Rocker
tak
Wiązanie narciarskie w zestawie
marker xmotion 11
Technologie
uvo
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
264 - 379
isbn
NARTY VOLKL RACETIGER RC UVO 175 N.ORANG XMOTION 115071 + MARKER XMOTION 11.0. D BLACK/WHITE/SILVER 6638O1VA

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

NIEMIECKI PRODUCENT SPRZĘTU NARCIARSKIEGO VOLKL - NARTY VOLKL / BUTY NARCIARSKIE VOLKL / GOGLE NARCIARSKIE VOLKL / KASKI NARCIARSKIE VOLKL / AKCESORIA NARCIARSKIE VOLKL / DESKI SNOWBOARDOWE

Völkl to niemiecka marka, znana przede wszystkim z produkcji sprzętu narciarskiego. Powstała w 1923 roku za sprawą Georga Völkla, który wraz z synem zajął się produkcją nart. Firma od początku była otwarta na zmiany i często wychodziła naprzód z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak: skonstruowanie modelu Racetiger (w całości wykonanego z metalu), zastosowanie w konstrukcji nart włókien węglowych, utworzenie serii „P” – nart precyzyjnie dopasowanych do biomechaniki człowieka, czy wprowadzenie serii nart carvingowych. W 1997 roku marka Völkl rozpoczęła również sprzedaż swoich desek snowboardowych, a z czasem także ubrań i wiązań narciarskich Vmotion, które są zintegrowane z nartami. Liczne sukcesy firmy przyczyniły się do jej dużej popularności, także na arenie międzynarodowej.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej