• Obniżka
  • 1 000,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Kod produktu: 900-00620-165

Narty Völkl Racetiger SW SLR UVO + Marker Race Xcell 12

VOLKL
3 999,00 zł
2 999,00 zł 1 000,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Zamówienie złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego! Kolejna wysyłka za:

Sezon: 2016/2017
Płeć: Mężczyzna
Wiązanie narciarskie w zestawie: marker race xcell 12
Zakres rozstawu wiązań (mm): 260 - 362
Technologie: full sidewall
DIN wiązań (skala siły wypięcia):
Rocker: nie

UWAGA! Oryginalne narty z serii Worldcup!


Narty Völkl Racetiger SLR WC UVO to slalomki (spełniające normy FIS) zadedykowane są zawodnikom lub bardzo zaawansowanym amatorom, którzy trenują na tyczkach. Najważniejszymi cechami tego modelu jest duża sztywność, mały promień skrętu oraz utwardzone ścianki boczne na całej długości narty (Full Sidewall).


Ważną rolę odgrywa technologia UVO – czyli Ultimate Vibration Object. Zadaniem tego systemu jest tłumienie drgań, dzięki czemu narty stają się stabilniejsze podczas dużych prędkości i można nimi łatwiej sterować. Wszystko za sprawą przemieszczającego się elementu (umieszczonego przy dziobach nart, gdzie są one najbardziej narażone na wibracje), który tłumi drgania wielokierunkowo. Kolejnym ważnym aspektem w konstrukcji nart jest w pełni drewniany rdzeń (Full Woodcore), który zapewnia większą stabilność w trakcie szybkiej i agresywnej jazdy, a także odpowiada za precyzyjniejszy przekaz sił.


Narty Völkl Racetiger Speedwall SW SLR UVO zostały wyposażone w wiązania Marker Race XCELL 12 (skala Din 4-12), montowane na płycie na twardej, zawodniczej płycie.


Ze względu na slalomową charakterystykę nart proponujemy dobór długości nart do nosa (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 15 cm), a w przypadku narciarzy o większej wadze zalecamy odjąć od wzrostu ok. 10 cm.

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2016/2017
Kolor
żółty
Płeć
Mężczyzna
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
Rocker
nie
Wiązanie narciarskie w zestawie
marker race xcell 12
Technologie
full sidewall
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
260 - 362
isbn
NARTY VOLKL RACETIGER SW SLR 165 (116860) + PLYTA WORLD CUP PC interface 10 mm 2020N1MW + UVO V001M1S + RACE XCELL 12 (6820O1WA)

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

NIEMIECKI PRODUCENT SPRZĘTU NARCIARSKIEGO VOLKL - NARTY VOLKL / BUTY NARCIARSKIE VOLKL / GOGLE NARCIARSKIE VOLKL / KASKI NARCIARSKIE VOLKL / AKCESORIA NARCIARSKIE VOLKL / DESKI SNOWBOARDOWE

Völkl to niemiecka marka, znana przede wszystkim z produkcji sprzętu narciarskiego. Powstała w 1923 roku za sprawą Georga Völkla, który wraz z synem zajął się produkcją nart. Firma od początku była otwarta na zmiany i często wychodziła naprzód z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak: skonstruowanie modelu Racetiger (w całości wykonanego z metalu), zastosowanie w konstrukcji nart włókien węglowych, utworzenie serii „P” – nart precyzyjnie dopasowanych do biomechaniki człowieka, czy wprowadzenie serii nart carvingowych. W 1997 roku marka Völkl rozpoczęła również sprzedaż swoich desek snowboardowych, a z czasem także ubrań i wiązań narciarskich Vmotion, które są zintegrowane z nartami. Liczne sukcesy firmy przyczyniły się do jej dużej popularności, także na arenie międzynarodowej.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej