• Obniżka
  • 800,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Kod produktu: 900-00621

Narty Völkl Racetiger SW SLR UVO + Marker Race Xcell 12

VOLKL
3 799,00 zł
2 999,00 zł 800,00 zł - obniżka od ceny katalogowej
Długość (cm)
Darmowy montaż wiązań
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Zamówienie złożone do 13:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego! Kolejna wysyłka za:

Sezon: 2016/2017
Płeć: Mężczyzna
Wiązanie narciarskie w zestawie: marker race xcell 12
Zakres rozstawu wiązań (mm): 260 - 362
Technologie: full sidewall
DIN wiązań (skala siły wypięcia):
Rocker: nie

Informujemy, że długość 157 cm ma już zamontowaną płytę oraz system UVO!


Narty Völkl Racetiger SW SLR UVO to slalomki (spełniające normy FIS) zadedykowane są zawodnikom (np. startującym w zawodach Masters) lub zaawansowanym amatorom, którzy trenują na tyczkach. Dzięki bardzmałemu promieniowi skrętu, narty umożliwiają jazdę na pełnej krawędzi już przy bardzo małych prędkościach.


Ważną rolę odgrywa technologia UVO – czyli Ultimate Vibration Object. Zadaniem tego systemu jest tłumienie drgań, dzięki czemu narty stają się stabilniejsze podczas dużych prędkości i można nimi łatwiej sterować. Wszystko za sprawą przemieszczającego się elementu (umieszczonego przy dziobach nart, gdzie są one najbardziej narażone na wibracje), który tłumi drgania wielokierunkowo. Kolejnym ważnym aspektem w konstrukcji nart jest w pełni drewniany rdzeń (Full Woodcore), który zapewnia większą stabilność w trakcie szybkiej i agresywnej jazdy, a także odpowiada za precyzyjniejszy przekaz sił.


Narty Völkl Racetiger Speedwall SW SLR UVO zostały wyposażone w wiązania Marker Race XCELL 12 (skala Din 4-12), montowane na płycie na twardej, zawodniczej płycie.


Ze względu na slalomową charakterystykę nart proponujemy dobór długości nart do nosa (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 15 cm), a w przypadku narciarzy o większej wadze zalecamy odjąć od wzrostu ok. 10 cm.

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2016/2017
Kolor
żółty
Płeć
Mężczyzna
DIN wiązań (skala siły wypięcia)
Rocker
nie
Wiązanie narciarskie w zestawie
marker race xcell 12
Technologie
full sidewall
Jednostka
para
Zakres rozstawu wiązań (mm)
260 - 362
isbn
NARTY VOLKL RACETIGER SW SLR WORLD CUP 165 (116800) + PLYTA WORLD CUP PC interface 10 mm 2020N1MW + UVO V001M1S + RACE XCELL 12 (6820O1WA)

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

NIEMIECKI PRODUCENT SPRZĘTU NARCIARSKIEGO VOLKL - NARTY VOLKL / BUTY NARCIARSKIE VOLKL / GOGLE NARCIARSKIE VOLKL / KASKI NARCIARSKIE VOLKL / AKCESORIA NARCIARSKIE VOLKL / DESKI SNOWBOARDOWE

Völkl to niemiecka marka, znana przede wszystkim z produkcji sprzętu narciarskiego. Powstała w 1923 roku za sprawą Georga Völkla, który wraz z synem zajął się produkcją nart. Firma od początku była otwarta na zmiany i często wychodziła naprzód z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak: skonstruowanie modelu Racetiger (w całości wykonanego z metalu), zastosowanie w konstrukcji nart włókien węglowych, utworzenie serii „P” – nart precyzyjnie dopasowanych do biomechaniki człowieka, czy wprowadzenie serii nart carvingowych. W 1997 roku marka Völkl rozpoczęła również sprzedaż swoich desek snowboardowych, a z czasem także ubrań i wiązań narciarskich Vmotion, które są zintegrowane z nartami. Liczne sukcesy firmy przyczyniły się do jej dużej popularności, także na arenie międzynarodowej.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej