• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 70,00 zł
Rękawice wielofunkcyjne Reusch Mortecai Stormbloxx
Kod produktu: 953-01414

Rękawice wielofunkcyjne Reusch Mortecai Stormbloxx

REUSCH
199,00 zł
129,00 zł Oszczędź 70,00 zł
Rozmiar
  • 8.5
  • 10
Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Sezon: 2021/2022
Płeć: mężczyzna
Liczba palców: 5
Membrana: STORMBLOXX
Ocieplina: BRAK

RĘKAWICE WIELOFUNKCYJNE REUSCH MORTECAI STORMBLOXX

Reusch Mortecai Stormbloxx to wielofunkcyjne rękawice, których głównym zadaniem jest realizowanie celów ochronnych dłoni podczas wspinaczek górskich czy też wypadów na via ferraty. Model ten to pięciopalczasta, wzmocniona konstrukcja z odsłoniętymi palcami i zewnętrznym kapturem umożliwiającym stworzenie rękawicy mitt czyli wersji dwupalczastej.

Model Mortecai Stormbloxx ochroni Twoje dłonie przed obtarciami zapewniając przy tym pełna swobodę ruchów i pełną ochrone dłoni.

TECHNOLOGIE I WYKONANIE RĘKAWIC REUSCH MORTECAI STORMBLOXX

Model Mortecai Stormbloxx to przede wszystkim pięciopalczasta rękawica o krótkich palcach o doskonałym dopasowaniu. To techniczny produkt dedykowany osobom, która realizują aktywności górskie takie jak wspinaczka czy też turystyka via ferratowa. Model ten doskonale przylega do dłoni a górny rzep pozwala idealnie dopasować rękawice i stale utrzymywać ja w konkretnej pozycji. Rękawice poisadają dodatkową piankę ochronną na zewnętrznej powierzchni dłoni co w znacznym stopniu redukuję zagrożenie obtarciami. Model Reusch Mortecai wzmocniony jest w newralicznych miejscach padami z koziej skóry oraz posiada zewnętrzny kaptur, który pozwala w zależności od sytuacji z rękawicy o krótkich pięciu palcach uczynić rękawice dwupalczastą.

Mortecai to rękawica to rękawica z wysoce rozciągliwego, miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału softshellowego, który jest wiatroszczelny, wodoodporny i wysoce oddychający.

MEMBRANA RĘKAWIC REUSCH MORTECAI STORMBLOXX

Model Reusch Mortecai bazuje na autorskiej membranie STORMBLOXX. Ze względu na współczynnik zimnego wiatru podczas schodzenia, zjeżdżania ze szczytu bądź też osiągania dużych prędkości podczas aktywności zimą bardzo często temperatura wydaje się niższa niż jest w rzeczywistości. Biorąc to pod uwagę Reusch opracował technologię dającą pełną ochronę przed wiatrem. STORMBLOXX gwarantuje wiatroszczelność i wodoodporność na elastycznych i miękkich materiałach zewnętrznych takich jak rękawice czy kurtki.

SKŁAD RĘKAWIC REUSCH MORTECAI STORMBLOXX

97% Polyester, 3% Elastane

DOBÓR ROZMIARU RĘKAWIC REUSCH MORTECAI STORMBLOXX

W celu dobrania najlepszego rozmiaru należy zmierzyć obwód dłoni, poniżej podstaw paliczków i posłużyć się przedstawioną w galerii zdjęć tabelą.Dane techniczne

Sezon
2021/2022
Płeć
mężczyzna
Liczba palców
5
Membrana
STORMBLOXX
Ocieplina
BRAK
ean13
4060485234754
isbn
REKAWICE REUSCH MORTECAI STORMBLOXX 8.5 60/05/162/7700/8.5

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

REUSCH – PRODUCENT RĘKAWIC NARCIARSKICH Z NIEMIECKIMI KORZENIAMI.

Z pasją do sportu niemiecki producent Reusch nieustannie koncentruje swoje mocne strony na rozwoju profesjonalnych rękawic narciarskich

Jako globalny dostawca rękawic sportowych z niemieckimi korzeniami koncentruje się na interakcji różnych elementów. Tradycja jest jednym z kluczowych elementów Reusch

Od 1934 roku tradycja oznacza dla nas przenoszenie wiedzy i doświadczenia z przeszłości do teraźniejszości.

Analizowanie rynku, przewidywanie trendów i zrozumienie potrzeb klienta – wszystko to w połączeniu ze świeżym duchem zespołowym kończy się w znakomitych rękawicach narciarskich sportowych dla amatorów i profesjonalistów.

Ambasadorami marki są takie sławy narciarskiego Pucharu Świata FIS jak Mikaela Shiffrin, Henrik Kristoffersen czy Alexis Pinturault

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej