• Obniżka
  • Oszczędź 280,00 zł
Rękawice narciarskie męskie Reusch Worldcup Warrior DH
Kod produktu: 953-01415

Rękawice narciarskie męskie Reusch Worldcup Warrior DH

REUSCH
699,00 zł
419,00 zł Oszczędź 280,00 zł
Rozmiar
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.

Sezon: 2020/2021
Płeć: Mężczyzna
Liczba palców: 5
Membrana: Standard
Ocieplina: R-Loft®

RĘKAWICE NARCIARSKIE MĘSKIE REUSCH WORLDCUP WARRIOR DH

Najwyższej klasy slalomowe rękawice Reusch Worldcup Warrior DH. Rękawice zaprojektorwane przy współparacy z czołowymi sportowcami Pucharu Świata. Rękawice przystosowane do zaowdów narciarskich na najwyższym poziomie. Rękawice wykonane zostały z najwyższej jakości skóry koziej. Posiadają izolację R-Loft , skutecznie chroniącą przed wiatrem oraz utrzymującą ciepło. Model Reusch Worldcup Warrior DH wyposażony został w delikatne ochraniacze zabezpieczające przed urazami. Zewnętrzne szwy zapewniają lepsze dopasowanie oraz większą wygodę. Bezszwowy, wąski mankiet z elastycznym zapięciem na rzep bardzo dobrze dopasowuje się do dłoni. Pętla Pull&Penetraid ułatwia zakładanie i ściaganie rrękawic.

TECHNOLOGIE W RĘKAWICACH NARCIARSKICH MĘSKICH REUSCH WORLDCUP WARRIOR DH

R-Loft jest technologią opracowaną przez samego producenta rękawic. Ocieplina dzięki swojej dużej objętości oraz lekkości gwarantuje utrzymanie sporego zapasu ciepłego powietrza wewnątrz rękawicy. Jej miękkość zapewnia duży komfort użytkowania. To wszystko przekłada się na utrzymanie wysokiego standardu cieplnego i możliwość używania rękawic nawet w bardzo zimne dni.

r-loft reusch worldcup warrior dh

SKŁAD MATERIAŁOWY RĘKAWIC NARCIARSKICH MĘSKICH REUSCH WORLDCUP WARRIOR DH

65% Skóra kozia, 35% Poliester

Dane techniczne

Sezon
2020/2021
Płeć
Mężczyzna
Liczba palców
5
Membrana
Standard
Ocieplina
R-Loft®
ean13
4060485215890
isbn
REKAWICE REUSCH WORLDCUP WARRIOR DH 8 60/11/119/7810/8

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

REUSCH – PRODUCENT RĘKAWIC NARCIARSKICH Z NIEMIECKIMI KORZENIAMI.

Z pasją do sportu niemiecki producent Reusch nieustannie koncentruje swoje mocne strony na rozwoju profesjonalnych rękawic narciarskich

Jako globalny dostawca rękawic sportowych z niemieckimi korzeniami koncentruje się na interakcji różnych elementów. Tradycja jest jednym z kluczowych elementów Reusch

Od 1934 roku tradycja oznacza dla nas przenoszenie wiedzy i doświadczenia z przeszłości do teraźniejszości.

Analizowanie rynku, przewidywanie trendów i zrozumienie potrzeb klienta – wszystko to w połączeniu ze świeżym duchem zespołowym kończy się w znakomitych rękawicach narciarskich sportowych dla amatorów i profesjonalistów.

Ambasadorami marki są takie sławy narciarskiego Pucharu Świata FIS jak Mikaela Shiffrin, Henrik Kristoffersen czy Alexis Pinturault

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej