• Obniżka
  • Oszczędź 20,00 zł
Smar DAKINE NITROUS COLD WAX LARGE
Kod produktu: 932-00015-000

Smar narciarski DAKINE NITROUS COLD WAX LARGE

DAKINE
69,00 zł
49,00 zł Oszczędź 20,00 zł
Ilość

Zakres temperatur: COLD -15°C do -7°C
Rodzaj smaru: SMAR NA GORĄCO
Waga smaru [g]: 170 g

WOSK DO SMAROWANIA NART DAKINE NITROUS HOT WAX

Smar narciarski w kostce do nakładania na gorąco za pomocą specjalnego żelazka. Poprawia walory jezdne nart i konserwuje ślizgi.

Zakres temperatur: -15 do -7*C (COLD)

Waga: 170 g

Kolor: niebieski

Dane techniczne

Zakres temperatur
COLD -15°C do -7°C
Rodzaj smaru
SMAR NA GORĄCO
Waga smaru [g]
170 g

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Marka, która zdominowała rynek akcesoriów produkując plecaki, saszetki, pokrowce i torby i od niedawna również odzież sportową. Szeroka paleta dyscyplin, w których realizuje swoje projekty Dakine (surfing, snowboard, deskorolka, motocross, bmx) powoduje, że marka ta stała się potentatem w dziedzinie przedmiotów stanowiących rozwiązania transportowe. Dobre - mocne materiały o długiej żywotności – tym charakteryzują się produkty Dakine.

Team – Elias Elhard, Leanne Pelosi, Wolle Nyvelt, Louif Paradis, Victor de la Rue

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej