• Obniżka
  • Oszczędź 50,00 zł
Kod produktu: 939-00003-115

Skistopery Tyrolia Power Brake 115 mm do wiązań Head Tyrolia Fischer

TYROLIA
99,00 zł
49,00 zł Oszczędź 50,00 zł
Ilość

UWAGA! Dedykowane do nart nieprzekraczających 105 mm!

Skistopery Tyrolia Power Brake wchodzą w skład wiązań narciarskich i skutecznie zapobiegają odjechaniu narty po wypięciu się przez narciarza. Wykonane z wytrzymałego materiału, gwarantują bezpieczeństwo.

Skistopery są kompatybilne np. z wiązaniami Head Mojo 12, czy Tyrolia Peak 12.

Skistopery Tyrolia Power Brake nie posiadają śrub montujących – należy użyć śrubek, które są już przy wiązaniu.

Dane techniczne

Płeć
mężczyzna
Jednostka
para

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Brak opisu

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy całkowicie darmowy montaż wiązań – wystarczy, że podasz nam swoją wagę, wzrost i długość skorupy buta. Po wykonaniu takiej usługi narty są w pełni gotowe do jazdy i nie wymagają dodatkowej wizyty w serwisie narciarskim.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Odpowiednie dopasowanie sprzętu narciarskiego to jeden z najistotniejszych czynników, gwarantujących bezpieczną i komfortową jazdę. Klikając w baner znajdziesz przydatne informacje, sporządzone przez naszych fachowców, w jaki sposób dobrać poszczególne elementy asortymentu (narty, buty narciarskie, kije).

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Artykuły, które zainteresują zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy: ciekawostki ze świata narciarskiego, pomoc w przygotowaniu do pierwszych wyjazdów zimowych, porady z zakresu konserwacji sprzętu narciarskiego.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej